anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawy nie na czas

nawalaniecn1
#7 Wielbiciel#

W ogłoszeniu jest napisane ze paczka dotrze już jutro, ale niestety paczka przychodzi po 2 dniach. Czym to jest spowodowane? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@nawalaniecn1 To może być spowodowane wieloma czynnikami, ale za opóźniania w dostawie względem kupującego zawsze odpowiada sprzedawca.

oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

A może Allegro ... Ja wpisuje, że wysyłka w ciągu 1 dnia, a na aukcji info jutro w punkcie. Nie wiem jakim cudem jakieś czary mamy na Allegro 🙂

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Czas dostawy nie jest ustalany przez sprzedawce tylko allegro go ustala wedlug swoich wyliczen.

oznacz moderatorów

Pengano
#13 Ambasador#

Tak by było, gdyby czas dostawy podawał Sprzedawca. W systemie Allegro czas dostawy podaje Allegro i dlatego są takie błędy. Sprzedawca nie ma żadnego wpływu na wyświetlane wadliwe czasy dostaw. Nawiasem mówiąc są to czasy przewidywane, a nie gwarantowane.

oznacz moderatorów

Puzonix
#12 Orędownik#

@nawalaniecn1 Spowodowane jest to chęcią osiągnięcie maksymalnego zysku przez allegro. Sprzedawca wpisuje czas realizacji 24h lub 48h, co nie zachęca kupujących do złożenia zamówienia, dlatego allegro we własnym zakresie wprowadza do ofert sprzedawców WŁ ASNE informacje o dostawie. Informacje, dotyczące czasu dostawy, podane przez allegro NIE SĄ GWARANTOWANE lecz PRZEWIDYWANE. Prawdopodobnie nawiązali bliską współpracę z wróżbitą Maciejem, który z kart lub fusów określa, w której ofercie jaki czas dostawy powinien się znaleźć. Nie wnikajmy w szczegóły. Klient zachęcony szybkim czasem dostawy klika Kup Teraz, czyli cel został osiągnięty. Pieniążki płyną szerokim strumieniem, a klient czeka przeklinając w duchu sprzedawcę, który gdyby mógł, to chętnie by wytłumaczył, że ŻADEN  przewoźnik w obecnych czasach NIE GWARANTUJE dostawy w ciągu 24h. Oczywiście to jest jeden ze scenariuszy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Daje przykład(jeden z wielu, naprawdę), paczka będzie u Ciebie między np.1a4.10 a dziś jeszcze ma status "Zakup opłacony"i czyja wina? Zakup opłacony 29.09 ok 9.25 a czas deklarowany przez sprzedającego 2 dni!!!! Mało sprzedający pisze że opłacony w piątek. Także wina jest po obu stronach i Allegro i sprzedających.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Screenshot_2021-10-04-20-02-00~2.png

Ja właśnie kupiłem i czekam pod paczkomatem bo pokazało że dostawa dziś 😉😆

oznacz moderatorów

Pengano
#13 Ambasador#

Dostawa dziś to słabo. Najwyższy standard jakości Allegro to dostawa wczoraj. Klikasz KupTeraz, a przedmiot od wczoraj leży już domku i czeka.

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

 DPD odbiera u mnie paczki co 2-3 dzień po interwencjach Allegro odbiory 8-10  .DPD opcja wymuszona przez allegro w czwartek nadawałem paczkę odbiór w poniedziałek .Magazyn DPD  mam 500m od firmy.Korzystałem z opcji abonamenty przez 2 lata W DPD potrafiło nie odebrać paczki 3 dni po interwencjach słyszałem żebym sam sobie je woził .Teraz przy zgłaszaniu problemu do DPD napisali ze nie mam z nimi podpisanej umowy i sprawa się nie zajmą .Nie polecam umów z ta firmą nalicza kary z kosmosu .

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

Zmień na Pocztę Polska.

oznacz moderatorów