anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Duplikat ofert

MAMY ROZWIĄZANIE!
dariuszszill
#11 Animator#

Nie wiem gdzie to oznaczyć więc dam tutaj.

 

Zgłaszałem już wiele razy duplikaty aukcji ale nie przyniosło to skutku, więc pisze na forum żeby ktoś przejrzał konto znanego dealera samochodowego z 3xA w nazwie, za każdym razem jak przeglądałem oferty samochodowe to jest ta sama sytuacja i mówię tu o różnicy roku, dalej są duplikaty nawet po ich zgłaszaniu nic z nimi nie robicie.

https://allegro.pl/uzytkownik/AAAAUTOPL

 

524.PNG

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
dariuszszill
#11 Animator#
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@dariuszszill gdzie tu widzisz naruszenie ? To są ogłoszenia , oferent płaci indywidualnie za każdą publikację ... jego pieniądze , jego sprawa . 

oznacz moderatorów
dariuszszill
#11 Animator#

Z tego co wiem, nie można wystawiać na allegro w tych samych kategoriach, tych samych ofert z takimi samymi parametrami, jeśli się mylę to możesz mnie poprawić. Druga kwestia strasznie to utrudnia przeglądanie ofert jeśli szukasz konkretnego modelu a tu nagle 10 takich samych aukcji.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@dariuszszill owszem w opcji ,, kup teraz czy licytacji ,, jeśli nie występuje opłata za wystawienie .

oznacz moderatorów
dariuszszill
#11 Animator#

Widzisz to wiele mi wyjaśnia, dzięki za odpowiedź.

Ale w sumie to nie zmienia faktu, że dalej wygląda to nieestetycznie i przeszkadza w przeglądaniu ofert ale to już od allegro zależy co z tym zrobią

oznacz moderatorów