anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dwie różne paczki dwóch różnych sprzedających ten sam numer przesyłki?

Bozena-213
#1 Nowicjusz#

Mam pytanie zamówiłem nakrętki na śruby do forda u pana z firmy Felgeo.pl I zauważyłem po zakupie że nie jest to ten rozmiar jaki potrzebuję. Napisałem do sprzedającego a on odpisał żeby paczki nie odbierać i po kłopocie. Ucieszyłem się i zamówiłem za pobraniem nakrętki do firmy Wheels.pl Takie jakie pasują do mojego autka. Dzisiaj przyszła jedna paczka od tej firmy Felgeo.pl więc jej nie przyjąłem. Patrze się na zamówienie od firmy Wheels2 na allegro i widzę że tam też jest In post i ten sam numer przesyłki! No jakim cudem dwie różne firmy mogą nadać dwie różne paczki która będzie miała ten sam numer? Rozmawiałem z kurierem i ten twierdzi że innej nie ma tylko tą od Flegeo. Pisze do tej firmy Wheels2 i zero nic nie odpisują. Jestem facetem a to konto żony 🙂

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Bozena-213 Na obu kontach działa ta sama firma. Z tego co widzę pierwsze zamówienie (z 27 września) w ogóle nie zostało wysłane. Nadano do Ciebie jedynie paczkę nr 523000015285321074637776. Skontaktuj się ze sprzedającym, żeby wyjaśnić nieporozumienie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ta sama firma ale sprzedajacy mógł Ci o tym powiedzieć, teraz paczka wraca i jakby mieli Ci to samo wysłać ponownie to będą chcieć zapłaty, więc kliknij zwrot i kup ponownie.

oznacz moderatorów