anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dwukrotnie pobrana płatność za zakupy, ile trzeba czekać na zwrot?

degie2
#7 Wielbiciel#

Dwukrotnie system płatności pobrał z mojego konta należność za zakup towaru, dlaczego równie szybko nie może jej zwrócić. Wymagana weryfikacja i ograniczony czas 12 godzin jest niestosowny dla osoby starszej która dawno temu zakładała konto i zapomniała hasła zbyt dużo jest wymaganych a zmiany i kolejna weryfikacja jest długa i zawiła. Czy tak trudno dokonać zwrotu i przyznać się do błędów.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@degie2Takie zasady. Przy podwójnej płatności, jedna wraca automatycznie w ciągu 3 dni.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@degie2 Jedna z wpłat wróci na Twoje konto automatycznie w czasie około 3 dni robocze.

oznacz moderatorów

degie2
#7 Wielbiciel#

Minął tydzień a zwrotu nie ma !!!

 

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@degie2 Którego zamówienia dotyczy ten problem?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

degie2
#7 Wielbiciel#

Nr 82aca361-5ed1-11eb-9265-9b7b1496682b

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@degie2 W przypadku tego zamówienia widzę tylko jedną płatność, która została poprawnie zakończona. Nie mam informacji o żadnej nieudanej próbie. Nie widzę też środków na Twoim saldzie w Allegro Finanse, dlatego niestety nie wiem o jakiej weryfikacji piszesz.

Doprecyzuj proszę skąd otrzymałaś informację o koniecznej weryfikacji. Sprawdź też czy problem dotyczy faktycznie płatności za to zamówienie. Jakie dane widnieją na potwierdzeniu wpłaty?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów