anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyrektywa Omnibus na allegro to żart? Najniższa cena z 30 dni ALE przed obniżką...

MAMY ROZWIĄZANIE!
Fasolowa3
#8 Zapaleniec#

Obserwuję parę ofert z przekreśloną ceną i napisanym tekstem "Najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką"... tylko że oferta trwa zaczęła już 6-ty tydzień z obniżoną ceną.... To można tak sobie wrzucić ofertę na parę miesięcy i zrobic "obniżkę" i lecieć sobie niezależnie od dyrektywy omnibus?

 

Znalazłem tutaj na forum allegadane że spokojnie 6 tygodni może taka oferta wisieć... albo dłużej... to jak to jest?

 

Nie powinna być podawana najniższa cena z ostatnich 30 dni? Obecny tekst "Najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką" dopuszcza wprost robienie wielotygodniowych "obniżek"...

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Fasolowa3 czy możesz podać mi numer lub link do tej oferty? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Fasolowa3
#8 Zapaleniec#

nie bo nie będę pod..konkurencji, a że to to jedyny konkurent to się domyśli w 3minuty i będzie wojna, a allegro ma na to ... 4 litery bo takie standardy anonimowych kont kupujących i opinii nie do usunięcia.

A szkoda. Więc pytam ogólnie czy takie są standardy w tej "promocji". Z tekstu WPROST wynika, ze to najniższa cena SPRZED promocji ale nigdzie po przekroczeniu 30 dni promocji nie ma informacji, ze najniższa cena z ostatnich 30 dni jest inna, bo nawiązujecie do tej przed promocją ..miesiąc temu, dwa miesiące temu... może rok temu?

Proszę o wypowiedź jaki jest regulamin usługi i czemu wiele ofert, w tym sklep oficjalny allegro, leci wiecznymi promocjami. Proszę o oficjalne stanowisko że nie łamiecie tych zasad i gdzie mogę dowiedzieć się bez zbędnego nakładu czasowego kiedy "zaczeła się promocja" - nie ma takich informacji NIGDZIE.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Fasolowa3 możesz mieć rację a i możesz się mylić puki nie wskażesz oferty nikt Ci tego nie zweryfikuje 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Fasolowa3 Tak jak napisał @kostas11 jeśli mamy Ci odpowiedzieć na te pytania potrzebujemy konkretnych informacji o jaką ofertę dokładnie chodzi. Jeśli nie chcesz podawać ich publicznie, możesz napisać do na adres: spolecznosc@allegro.pl (dodaj tylko link do tego wątku i informację, że wiadomość jest do mnie). 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Fasolowa3
#8 Zapaleniec#

ok, napisze.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Fasolowa3 dostałam Twoją wiadomość, więc dziękuję i jak tylko coś ustalę, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Fasolowa3 sprawdziliśmy tę ofertę i wszystko jest w niej oznaczone prawidłowo, ponieważ: 

  • 30 dni temu, czyli 26.01.2024 cena wynosiła 249 zł,
  • od początku grudnia do 26 stycznia 249 zł,
  • w listopadzie 180 zł,
  • od października do 6 listopada 249 zł. 

Oferta trwa do wyczerpania zapasów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Fasolowa3
#8 Zapaleniec#

na początku stycznia było 249 i zaczęła się promocja... promocja trwa już drugi miesiąc.

Czyli można robić wieczne promocje, dyrektywa omnibus nieistotna, bo pokazywanie najniższej ceny z ostatnich 30 dni nie dotyczy allegro?

 

Biedronce muszę myk podeslać/może Lidl też się skusi 🙂

 

Jutro wrzucam nowy produkt na miesiąc czy tam 1 dzień, przekreślam sobie cenę i jadę tak przez następne parę lat? Można tak? Wieczna promocja 🙂

 

EDIT/

 

  • 30 dni temu, czyli 26.01.2024 cena wynosiła 249 zł,
  • ---- nie, bo wynosiła tyle co w promocji AKTUALNIE, od początku stycznia leci promocja, chyba ktoś celowo "zepsuł" narzędzie weryfikacji żeby przechodziły wieczne oferty. Sprawdź transakcje to się zdziwisz.

podesłać screena z początku stycznia ?

oznacz moderatorów
Fasolowa3
#8 Zapaleniec#

i jak? przeslałem screeny i co? cisza.... bzdurą jest że oferta 26.01.2024 miała cenę 249 zł. Chyba ze faktycznie odkryłem fikołki allegro i potwierdzaja się moje obserwacje, że przekreślone ceny robicie na znacznie dłużej niż 30 dni i nie widzicie w tym problemu...

oznacz moderatorów
Fasolowa3
#8 Zapaleniec#

czyli co, temat umarł?

Możesz mi jasno napisać czy oferty tego typu moga trwać max 30 dni czy więcej? TAK/NIE

oznacz moderatorów