anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:60956207
#10 Popularyzator#
  • @w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
  • Hejka .Chciałbym rozwiązać wkońcu założoną przeze mnie dyskusje allegro z dnia :zakup z 26 lis 2023, 22:26.Nie moge dojść do porozumienia ze sprzedającym .Zakupiłem u niego konsole z padem i grą.
  • Zestaw nie był zgodny z opisem
  • Pad był opisany- oryginalny Pad Crimson Omen co znaczyłoby że jest to pad z edycji tej samej co konsola Gears Of War Crimson Omen ,nie był nim dostałem pada też  Xbox Pulse Red ,w dodatku uszkodzonego który nie ma takiej wartości co ten którego powinienem dostać.
  • W zestawie brakowało gry która miała być 
  • Sprzedający nie chce się zgodzić na częściowy zwrot pieniędzy ,allegro przedstawiło mi rozwiązanie zwrotu z Allegro Care .Ale ten kupujący po czasie oczywiście gdy już była decyzja że mam dostać zwrot odezwał sie i zacząl coś tłumaczyć żeby odesłać konsole .Teraz to ja już nie chcem już dokupiłem sprawnego pada od tej seri ,zreszto kwota którą mu przedstawiłem była realna ,nie jakaś wygórowana .Prosze szanownych moderatorów ,żeby allegro szybko włączyło się do tej dyskusji ,chce po prostu zwrot z Allegro Protect .Sprzedający żłamał zasady Allegro i nie dotrzymał terminów zostały nałożone na niego blokady z tego tutułu .Uważam że ten zwrot mi sie po prostu należy prosze o dołączenie się do mojej dyskusji i pomoc .Dziekuje,pozdrawiam😊
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:60956207 poprosiłam już nasz zespół o wypowiedź w Twojej dyskusji ze sprzedającym. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:60956207
#10 Popularyzator#

Dziękuje  Ci ślicznie jesteś najlepsza🤗

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:60956207 dzięki i polecamy się na przyszłość. Dobrego wieczoru 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów