anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dyskusja bez końca

ab-sat
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry.

Ile czasu będzie trwała dyskusja na temat zwrotu gotówki za rezygnację z transakcji .Przypominam że trwa to już 3 miesiąc.A  Allegro jest bezradne i ciągle toleruje oszustów .

Sprawa zwrotu 69NR/2020.Czemu ma służyć Wasze podejście do sprawy wg.otwieramy dyskusję -rozpatrujemy i tak od nowa i tak przez 3 miesiące.Czy klient już dla Was nic nie znaczy tylko jego prowizje dla Was najważniejsze.Myślę że czas już to skończyć czekam na Wasz ruch który zakończy te" Wasze bezpieczne zakupy"

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

ab-sat
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Tak jak pisałem dyskusja bez końca,Allegro odezwało się na chwilę mieli nawet się zająć sprawą specjaliści .Może nie ma na etacie bo cisza.Może ze dwa razy postraszyli ale sprzedający wrócił do początku i dalej jesteśmy w punkcie początkowym.I kto miał rację że tak prze 1rok nawet można? A ,może "do końca świata i 1 dzień"

Komedia nie rozpatrywanie spraw.

oznacz moderatorów

ab-sat
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Tak jak pisałem dyskusja bez końca,Allegro odezwało się na chwilę mieli nawet się zająć sprawą specjaliści .Może nie ma na etacie bo cisza.Może ze dwa razy postraszyli ale sprzedający wrócił do początku i dalej jesteśmy w punkcie początkowym.I kto miał rację że tak prze 1rok nawet można? A ,może "do końca świata i 1 dzień"

Komedia nie rozpatrywanie spraw.

Tu wkleiłem poprzedni post bo tamten nie wyświetla w historii( ktoś popracował nad tym)

Dzień dobry.

Ile czasu będzie trwała dyskusja na temat zwrotu gotówki za rezygnację z transakcji .Przypominam że trwa to już 3 miesiąc.A  Allegro jest bezradne i ciągle toleruje oszustów .

Sprawa zwrotu 69NR/2020.Czemu ma służyć Wasze podejście do sprawy wg.otwieramy dyskusję -rozpatrujemy i tak od nowa i tak przez 3 miesiące.Czy klient już dla Was nic nie znaczy tylko jego prowizje dla Was najważniejsze.Myślę że czas już to skończyć czekam na Wasz ruch który zakończy te" Wasze bezpieczne zakupy"

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Miałeś w poprzednim wątku linki do wniosku o zwrot wpłaty z Programu Ochrony Kupujących. Masz na to pół roku od zakupu. Nie czekaj aż ten czas minie. Jak sam widzisz, Dyskusja nie przynosi rozwiązania problemu.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ab-sat Zarówno nasz pracownik jak i Sprzedający zabrali już głos w trwającej dyskusji, dlatego napisz w niej teraz proszę swoje stanowisko. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ab-sat
#9 Pomysłodawca#

wczoraj próbowałem wypełnić wniosek do POK ale tam potrzebny jest wniosek zgłoszenia na Policję,a to robi się śmieszne tylko dla tego że "tam" mają ważniejsze sprawy.Co do opisywania sprawy to tyle razy robiłem dla Allegro że naprawdę już mi się nie chce tego powtarzać.Proszę mnie zrozumieć ile razy można.Co do rozwiązania sprawy to myślę że sprzedający daje 100zł ja 100zł  a allegro 10000zł dla dzieci niepełnosprawnych.Piszę to tylko dlatego że sprawa jest tak "skomplikowana"

oznacz moderatorów