anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusje - brak wysyłki opłaconego produktu

WritSel
#8 Zapaleniec#

Cześć Wam😉. Kupiłam produkt, zapłaciłam za niego i on nawet nie był w przygotowaniu. Minął czas więc otworzyłam dyskusję, ale do sprzedającego jak grochem o ścianę bo odpowiedzi zero poza automatycznymi odp. Minął termin wysyłki paczki (1 dzień w dyskusji), $ również nie zwrócona. Teoretycznie allegro ma się włączyć teraz do dyskusji, ale... Mieliście podobne sytuacje, jak to będzie rozwiązane ?  Bo po postu sprzedający ma totalnie gdzieś...

Rozumiem  Allegro Protect, ale tak "olewka" sprzedającego jest niepoważna... 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli jest jak piszesz to jest to mało profesjonalne podejście sprzedawcy do klienta o ile można nazwać go sprzedawcą. Sprawdź jeszcze jaki termin na wysyłkę deklarował sprzedawca bo niekiedy jest bardzo wydłużony zwłaszcza jak ktoś coś kupi na Dalekim wschodzie.

oznacz moderatorów

WritSel
#8 Zapaleniec#

Wysyłka deklarowana była 6.09 (w sensie paczka miała być wtedy już w paczkomacie), wtedy też napisałam wiadomość do sprzedawcy, bo wiadomo mogło być jakieś opóźnienia, różne są sytuacje, ale w odp tylko automat i do teraz cisza... Nigdy się z czymś takim nie spotkałam i heh no mega dziwne i trochę mnie zastanawia co Allegro z takim fantem zrobi. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ja słyszałem o kilku wypadkach w których zginęło lub zostało rannych kilka osób.

Może komuś spalił się dom i ktoś został ciężko ranny ☹️.

Rozpocząłeś dyskusję i poczekaj na pomoc allegro. Zawsze mogą zaproponować Ci rekompensatę z AP.

oznacz moderatorów