anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziękujemy za zatwierdzenie Umowy. Oczekujemy na potwierdzenie przez Sprzedawcę możliwości uruchomie

gregory106
#7 Wielbiciel#
  • Witam.  Zakupiłem wczoraj przedmiot na raty Pay you.  Wniosek przeszedł i dostałem na mail już umowę z wysokascią raty,  kwotą itp z Aliora.  Na mailu mam informacje

Dziękujemy za zatwierdzenie Umowy.
Oczekujemy na potwierdzenie przez Sprzedawcę możliwości uruchomienia wniosku.

Sprawa utknęła.

Co dalej robić?  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gregory106 wyjaśniam tą sprawę, czy mogę poprosić Cię o potwierdzenie czy wykonałeś przelew do Banku (powinien być zrobiony z rachunku podanego we wniosku, dane podane we wniosku powinny być zbieżne z danymi na rachunku bankowym, powinien być zrobiony z Twojego indywidualnego rachunku)

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gregory106
#7 Wielbiciel#

Tak.  Wpłaciłem złotówkę z konta i po chwili otrzymałem ja przelewem zwrotnym po potwierdzeniu tożsamości 

oznacz moderatorów

gregory106
#7 Wielbiciel#

Chociaż w sumie to nie na maila dostałem umowę tylko pojawiło mi się jako dokument do pobrania na którym były wszystkie daty kwoty itp po weryfikacji tożsamości przez wpłacenie złotówki. Zastanawiam się czy to jest jeszcze w rozpatrzeniu przez bank 

oznacz moderatorów

gregory106
#7 Wielbiciel#

Otrzymałem informację  z Aliora że majac już umowę wstępną mogą mi uruchomić kredyt na zakup towaru tylko czekają na  weryfikację dostępności towaru.  Rozmawiałem że sprzedawcą i on twierdzi że nigdy nic nie zatwierdzał tylko to się robiło jakoś automatycznie a towar mają.  Co mam zrobić aby doszło do zakupu bo nie mam już pomysłu 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gregory106 poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, konsultuję tą sprawę, ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi skąd taki komunikat i co zrobić, aby zakup został sfinalizowany. 
Gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę tutaj z informacjami. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież jak umowa jest zatwierdzona i towar jest dostępny to powinno automatycznie dodać go do kupionych. Środki gdzieś ugrzęzły?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gregory106 wracam z odpowiedzią. Sprzedający w ofercie nr 12196459567 zmienił szczegóły (już nie oferuje monet przy zakupie) to spowodowało wstrzymanie wniosku. 
Do momentu zaakceptowania wniosku przez bank oferta nie może być zmieniona przez Sprzedawcę. Przykro mi, ale tej sytuacji do finalizacji zamówienia nie dojdzie. Konieczne będzie złożenie nowego wniosku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gregory106
#7 Wielbiciel#

Ok a co z tą umową z banku?  Rozumiem że będzie anulowana.  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gregory106 tak, zostanie anulowana 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów