anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Działania sprzedających na szkodę kupujących

olgaje
#8 Zapaleniec#

Znowu trafiłam na łamiącego prawo sprzedawcę - sprzedaż licencji trialowych  jako pełnych - Allegro nie widzi problemu mimo ze ten sprzedawca dostaje regularnie za to negatywy. To jest działanie na szkodę kupujących ...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mwmonety
#21 Demiurg#

Jak widzisz że ma sporo negatywów to olej jego aukcje nikt nie będzie u niego kupował to zmądrzeje albo zrezygnuje z handlu.

oznacz moderatorów

olgaje
#8 Zapaleniec#

Teraz już wiem... ale tak czy siak zgłaszam oszustów do Allegro a oni nic z tym nie robią - i to jest największy problem- są na Allegro bo wiedza ze mogą kantować a Allegro ma. Z nich prowizje wiec raczka rączkę myje ...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@olgaje jeśli ktoś łamie prawo to spokojnie takie aukcje można zgłaszać czy to do inspekcji handlowej czy nawet do prokuratury, tym bardziej gdy chodzi o próby wyłudzenia, oszustwa czy oferowania nielegalnego oprogramowania.

Poza tym, jeśli ktoś widzi wiele negatywów na ten sam temat, to po co kupuje? Liczy na to, że akurat z jego transakcją będzie ok? Tego nigdy nie rozumiałem u kupujących.

oznacz moderatorów

olgaje
#8 Zapaleniec#

Największy problem generuje Allegro które w tym pośredniczy i pozwala takim sprzedawcom funkcjonować  - kupuje dużo i mam sporo problemów poczynając od tego ze sprzedawcy nie wystawiają faktur czy paragonów ... 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Zwykle to kupujący działa na szkodę sprzedającego wymuszając gratisy albo traktując jego firmę jak wypożyczalnię książek albo kostiumów 🙂

oznacz moderatorów