anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Działania sprzedających na szkodę kupujących

#8 Zapaleniec#

Znowu trafiłam na łamiącego prawo sprzedawcę - sprzedaż licencji trialowych  jako pełnych - Allegro nie widzi problemu mimo ze ten sprzedawca dostaje regularnie za to negatywy. To jest działanie na szkodę kupujących ...

Highlighted

Sprzedawcy łamiący prawo popierani przez allegro

#12 Orędownik#

Jak widzisz że ma sporo negatywów to olej jego aukcje nikt nie będzie u niego kupował to zmądrzeje albo zrezygnuje z handlu.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Sprzedawcy łamiący prawo popierani przez allegro

#8 Zapaleniec#

Teraz już wiem... ale tak czy siak zgłaszam oszustów do Allegro a oni nic z tym nie robią - i to jest największy problem- są na Allegro bo wiedza ze mogą kantować a Allegro ma. Z nich prowizje wiec raczka rączkę myje ...

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Działania sprzedających na szkodę kupujących

#15 Entuzjasta#

@olgaje jeśli ktoś łamie prawo to spokojnie takie aukcje można zgłaszać czy to do inspekcji handlowej czy nawet do prokuratury, tym bardziej gdy chodzi o próby wyłudzenia, oszustwa czy oferowania nielegalnego oprogramowania.

Poza tym, jeśli ktoś widzi wiele negatywów na ten sam temat, to po co kupuje? Liczy na to, że akurat z jego transakcją będzie ok? Tego nigdy nie rozumiałem u kupujących.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

Największy problem generuje Allegro które w tym pośredniczy i pozwala takim sprzedawcom funkcjonować  - kupuje dużo i mam sporo problemów poczynając od tego ze sprzedawcy nie wystawiają faktur czy paragonów ... 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

Zwykle to kupujący działa na szkodę sprzedającego wymuszając gratisy albo traktując jego firmę jak wypożyczalnię książek albo kostiumów 🙂