anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry, mam do wykorzystania karty podarunkowe ale nie mogę ich użyć.

Client:46973978
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam do wykorzystania karty podarunkowe ale nie mogę ich użyć, ponieważ na allegro lokalnie nie mam takiej opcji dodania karty, jest tylko blik przelew oraz płatność kartą.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46973978 Nie jest to błąd. Kartą podarunkową możesz płacić w Allegro.pl.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ynadam
#8 Zapaleniec#

a w jaki sposób mogę wykorzystać kilka kart podarunkowych przy jednej płatności? W innym wątku został poruszony ten temat i podobno taka opcja się już pokazała, jednak dla niektórych.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak ta opcja jest dostępna tylko dla wybranych a dlaczego i kogo> nie wiemy. Tu działa KORYTO+.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ynadam Obecnie jest to opcja testowa. W momencie, kiedy mechanizm płatności połączonymi kartami podarunkowymi zostanie dokładnie sprawdzony, udostępnimy możliwość wszystkim użytkownikom Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ynadam
#8 Zapaleniec#

Ok, dzięki za odpowiedzieć. Czy wiadomo jakie są widełki czasowe? Czy to jest miesiąc, dwa, czy pół roku, rok?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ynadam Niestety nie jestem w stanie podać Ci dokładnego terminu. Chcemy udostępnić tę możliwość dopiero wtedy, gdy będziemy pewni, że nie sprawi Wam, użytkownikom Allegro, żadnych trudności. Będzie to jednak prędzej niż później 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ynadam Od dziś możesz łączyć karty: https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/od-dzis-mozesz-wykorzystac-do-15-kart-podarunkowych-w-jednej-pl... 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ynadam
#8 Zapaleniec#

Szybko. Świetna informacja. Dzięki wielkie!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ynadam Tak jak zapowiedziałam, prędzej niż później 😊 Cieszę się, że jesteś zadowolony!

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów