anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry. Przesyłka była w zielonym paczkomacie zaledwie jeden dzień i nie zdążyłem jej odebrać.

MAMY ROZWIĄZANIE!
m_piatkowski
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Przesyłka była w zielonym paczkomacie zaledwie jeden dzień i nie zdążyłem jej odebrać. Mogę wprawdzie odstąpić od zakupu i kupić jeszcze raz a więc narazić sprzedawcę na dodatkowy koszt. Ale po co? Czy jeśli minął termin, to można przesyłkę jakoś zawrócić tak, jak to jest w normalnych paczkomatach?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@m_piatkowski Cześć. W pierwszej kolejności podaj mi proszę numer tego zamówienia, żebym mogła zweryfikować tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
m_piatkowski
#7 Wielbiciel#

Aukcja: 10221094310

Przesyłka: Allegro ALE00001E4925D7

oznacz moderatorów
m_piatkowski
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Przesyłka była w zielonym paczkomacie zaledwie jeden dzień i nie zdążyłem jej odebrać. Mogę wprawdzie odstąpić od zakupu i kupić jeszcze raz a więc narazić sprzedawcę na dodatkowy koszt. Ale po co? Czy jeśli minął termin, to można przesyłkę jakoś zawrócić tak, jak to jest w normalnych paczkomatach?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@m_piatkowski Konsultuję Twoją sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
m_piatkowski
#7 Wielbiciel#

Super. Dziękuję.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@m_piatkowski Dostałam potwierdzenie, że ta paczka wciąż znajduje się w automacie paczkowym.  Jej ostatni status pochodzi z 29 czerwca - przypomnienie o odebraniu przesyłki, ale  nie została jeszcze zawrócona do nadawcy. Przedłużliśmy dla Ciebie termin odbioru do jutra, 1 lipca, do godziny 20:00. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
m_piatkowski
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję. Wprawdzie nie widziałem tej odpowiedzi i pojechałem do paczkomatu "w ciemno" ale grunt, że się udało.

oznacz moderatorów