anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry, sprzedający nie przysłał mi dowodu sprzedaży

MAMY ROZWIĄZANIE!
Moniwawa1
#2 Obserwator#

 

Kupiłam na aukcji telewizor. Zakup poszedł bardzo dobrze, telewizor jest ok, ale gwarancja, która była do niego dołączona, działa wtedy, gdy jest do niej dołączony dowód sprzedaży. A tego mi przesłać nie chcą/nie mogą. Próbowałam się do nich dodzwonić kilka dni, bezskutecznie. Pisałam maile, nie odpowiadają. Próbowałam założyć w Allegro dyskusję, ale takiego tematu oni nie mają w swoich zakładkach, więc się nie udało. Co i jak jeszcze mogłabym zrobić?

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Moniwawa1 po co Ci gwarancja jak masz rękojmię . Sprzedawca odpowiada za towar przez 2 lata / nowy / i rok / używany /

oznacz moderatorów
Moniwawa1
#2 Obserwator#

ale rękojmia to nie dokument, który mogę przedstawić, jeżeli telewizor się zepsuje w okresie gwarancji

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Moniwawa1 w takim przypadku zgłaszasz problem sprzedawcy , a w razie komplikacji allegro Ci pomoże . 

oznacz moderatorów
Moniwawa1
#2 Obserwator#

Sprzedawca nie był, jak do tej pory, pomocny, bo nie odbierał telefonów i nie odpowiedział na moje maile. Myślę, że sygnał z Allegro go obudzi. Dziękuję

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@Moniwawa1 dyskusję możesz otworzyć pod innym, zbliżonym tematem. 

oznacz moderatorów
Moniwawa1
#2 Obserwator#

Już znalazłam sposób na rozpoczęcie dyskusji. Dziękuję

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Moniwawa1 A gwarancja była od producenta czy sprzedawcy?

oznacz moderatorów
Moniwawa1
#2 Obserwator#

Gwarancja jest od producenta, więc dowód zakupu jest ważny w razie kłopotów z telewizorem

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Moniwawa1  Jak Ci sie udało otworzyć dyskusję, to czekaj na odpowiedź > a w razie czego możesz poprosić Allegro o pomoc w dyskusji.

oznacz moderatorów
Moniwawa1
#2 Obserwator#

Właśnie dokładnie to zrobię. Napisałam tutaj po licznych, bezskutecznych próbach rozpoczęcia dyskusji, jako ostatnie, co mi przyszło do głowy. Bardzo dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów