anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzien dobry sprzedajancy zwrócił kase 23.12.21 w payu a do dziś nie dostalem na konto

Client:61914507
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry sprzedający zrobił zwrot 23.12.21 w PayU a ja do dziś nie dostałem zwrotu na konto

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

A skąd wiesz że zwrócił? jeżeli zwróci dostajesz maila od Allegro w ciągu 3 dni wracają tam skąd wyszły. Jeżeli nie masz maila to pytaj sprzedającego przez dyskusję.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jaka szybka edycja 🙂

 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:61914507 Gdyby sprzedawca oddał pieniądze, otrzymałbyś maila od Allegro z taką informacją. Był mail? Jeśli nie było, sprzedawca nie zwrócił środków. Jeżeli mail był, sprawdź DOKŁADNIE swoje konta bankowe, bo taki zwrot trwa około 3 dni roboczych. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:61914507 Podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ten zwrot. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:61914507
#7 Wielbiciel#

5d006410-6346-11ec-b58b-03a0779ea0b9

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:61914507 Sprzedający zlecił poprawnie zwrot w naszym systemie, ale środki wpłyną na instrument, którym opłaciłeś to zamówienie, czyli w Twoim przypadku konto w Google Pay. Sprawdź proszę ponownie rachunek, który masz połączony z tą metodą płatności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Sprawdź rachunek, sprawdź instrument płatniczy...

A powód zwrotu? Czy jesteś w stanie go podać?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów