anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwna przesyłka

Client:116366270
#8 Zapaleniec#

Mój problem jest taki poza tym że zamówiłem paczkę 15 maja która chłop wysłał podobno 30 maja to paczka jest nie możliwa do zlokalizowania plus nagle magicznie sklep tego faceta wyparował z allegro tak samo wszystkie przedmioty  

Tu jest link https://allegro.pl/oferta/meskie-spodnie-z-wieloma-kieszeniami-japonskie-cyberpunk-cargo-techwear-cz...

Nie za bardzo wiem co mam zrobić czy prosić o zwrot itd czy czekać 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:116366270 w szczegółach zakupu masz przycisk ,, zgłoś problem z zakupem ,, skorzystaj z niego , opisz problem i czekaj na rozwój sytuacji .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:116366270 A zakup od Chińskiego sprzedającego, rozumiem, otwórz dyskusję tylko tak można teraz rozwiązać ten problem: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Client:116366270
#8 Zapaleniec#

I tu właśnie pojawia się problem bo allegro stwierdza że czas wysyłki nie minął chociaż że 30 maja był  19 dni temu 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

czyli paczka z Chin .... @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  trza zerkąć .

oznacz moderatorów

Client:116366270
#8 Zapaleniec#

Myślisz że powinienem wykonać jakoś zwrot albo anulować zamówienie i czy zwrócą mi pieniądze bo to blik🤔

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:116366270 na razie nic nie rób , zaczekaj na weryfikację Moderatorów .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:116366270 poprosiłam o otwarcie dyskusji. Poczekaj proszę na wiadomość w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:116366270
#8 Zapaleniec#

Dobrze, dziękuję poczekam 

oznacz moderatorów

Client:116366270
#8 Zapaleniec#

Do 19 czerwca do godziny 21:30 miał wysłać dowód wysyłki albo że zwraca chłop milczy jak grób jak dałem pomoc znowu po tej godzinie to pisze że ma czas do tej samej godziny do 20 czerwca 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów