anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwna sytuacja, potrzeba wznowienia dyskusji.

MAMY ROZWIĄZANIE!
mrdanmik
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ,

 

mam taką dziwną sytuację, bo zamówiłem koszulkę Tommy Jeans i musiałem wszcząć spór, bo przez ponad tydzień nie miałem updatu, sprzedawca nie wysłał paczki. Po rozpoczęciu dyskusji, dostałem informację, że przesyłka została wysłana i dotarła więc ją zakończyłem. Teraz po otrzymaniu chciałbym ją zareklamować, bo wygląda na podróbkę, schodzi farba z metki, numer EAN nie pasuje do koszulek Tommiego, rozmiar L wygląda na S. Nie mogę tego zrobić, czy mogę prosić o pomóc jak mogę sobie z tym teraz poradzić? Po pierwsze systemowo, bo nie można chyba drugi raz założyć dyskusji, a po drugie, co z taką podróbką, jeżeli chcecie mogę wysłać zdjęcia produktu.

 

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,

 

Pozdrawiam,

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

@mrdanmik Złóż reklamacje z tytułu rękojmi, odpowiada sprzedający, nie musi to być przez dyskusję, masz maila masz centrum wiadomości: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/centrum-wiadomosci-allegro-LvY8REV7o...

możesz także napisać tu, pomogą: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 To tutaj można składać reklamację, a przy innym poście już nie ?. Zdecyduj się na jedną wersję.😞

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Ziolko39 Ja tam ma zdecydowane poglądy, wy nie bo zawsze piszecie że dyskusja to awantura, więc zapytaj siebie i innych sprzedających.😊 Także nie kupuje i nie sprzedaje "ruskich" zdrowych medykamentów.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Co ma Twój wpis do tematu postu ? Widocznie jestem tępy, bo nie widzę związku "ruskich medykamentów" z koszulką "Tommy Jeans" Ja piszę to co uważam w danym temacie, a nie tylko jedno i to samo.

oznacz moderatorów
mrdanmik
#7 Wielbiciel#

Dziekuję, mysłałem, że da sięwznowić tędyskusję, która już jest. Sprawdzę te sronki

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@mrdanmik Poproś pracownika allegro o wznowienie dyskusji.

oznacz moderatorów
mrdanmik
#7 Wielbiciel#

jak to zrobić? bo zakończyłem dyskusję, jak sprzedawca wysłał produkt i go odebrałem? teraz nie widze takiej możliwości? 

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mrdanmik Poprosiłam już nasz zespół o wznowienie Twojej dyskusji ze sprzedajacym, dlatego poczekaj proszę cierpliwie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mrdanmik Bardzo mi przykro, ale nie możemy wznowić tej dyskusji, bo wcześniej oznaczyłeś jako "rozwiązana". W takiej sytuacji jedyna opcja to skorzystanie z Centrum Wiadomości, które znajdziesz na górze strony. Po lewej stronie od loginu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mrdanmik
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów