anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwna sytuacja - wygrał kupujący, który zaproponował mnie?

kamgopocztafm
#7 Wielbiciel#

Cześć, 

 

Mam pewien case do rozwiązania. Licytowałam przedmiot: https://allegro.pl/oferta/obraz-na-plotnie-80-x-120-cm-abstrakcja-11050565127?bi_s=tinkerbell&bi_m=M...

ustawiłam maksymalną cenę do 100 pln, natomiast 5 sekund przed zakończeniem, inna osoba wygrała z kwotą 62 pln (a powinno być min. 101 pln, jeśli miałaby wygrać).

Druga kwestia, że licytowałam kilka produktów od tego sprzedającego i za każdym razem 5/3 sek. zakończeniem nagle ktoś mnie przelicytowywał (zdarzały się również u innych kupujących takie sytuacje, ale tutaj za każdym razem to się dzieje, mimo że odświeżam stronę co sekundę - bardzo dziwne). 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ktoś mógł mieć ustawionego "snajpera" ,jest to często stosowana metoda w licytacjach ale trochę nie rozumiem czemu ty mając ustawione 100 zł przegrałeś aukcję z kimś za 62 zł .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Licytacja na AL, jeżeli twoja kwota zostanie przebita w ostatniej minucie to licytacja przedłuża się automatycznie o 5 minut. Zapewne jak licytacja na zwykłym używają snajpera, tam z tym odświeżaniem zegara jest rożnie, były już opisywane tu takie przypadki.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kamgopocztafm Jeżeli licytowałaś 100 zł, ale wygrał ktoś z niższą ceną, musiałaś licytować potem jeszcze raz i obniżyłaś swoje maksimum.

oznacz moderatorów