anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

emaile od sprzedajacego

MAMY ROZWIĄZANIE!
karolcia-93
#8 Zapaleniec#

Sprzedający wysyła mi spam na emaila z zachęta zakupu jego towarów. Czy to jest normalna praktyka? Gdzie można wycofać zgodę na tego typu marketing? Nie chcę teraz dostawac od każdego sprzedającego emaili z reklama. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@karolcia-93 przez centrum wiadomości ??? maile są zaszyfrowane, może to zbieg okoliczności ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
karolcia-93
#8 Zapaleniec#

dostałam emaila z końcówką @allegromail.pl o mniej więcej takiej treści:

 

Czesc, dzięki ze kupiłeś kiedyś u nas przedmioty, podsyłam propozycje innego zakupu - link - (tylko dla stałych klientów) 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@karolcia-93 no nie powinien możesz zgłosić 🙂 a link był do ofert allegro czy poza serwisem ?

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=ad72cbbb-fdaf-464c-8e73-b594ab339c50&subjectId=739f3471-a...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
karolcia-93
#8 Zapaleniec#

@kostas11 

 

link jest do akcji z allegro:). 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@karolcia-93 to mniej se nagrabił 🙂 ale nie powinien wysyłać takich maili bo sa nie zgodne z regulaminem 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
karolcia-93
#8 Zapaleniec#

@kostas11  dziękuje za podzielenie się swoją wiedzą:) już myślałam, że rozpocznie się wysyp tego typu wiadomości 😅 

oznacz moderatorów
karolcia-93
#8 Zapaleniec#

dostałam wiadomość z emaila o końcówce @allegromail.pl o mniej więcej takiej treści:

 

Czesc, dzięki ze kupiłeś kiedyś u nas przedmioty, podsyłam propozycje innego przedmiotu - link - (tylko dla stałych klientów) 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak tylko ma maila to nie jest to przez Allegro, Zablokuj na poczcie.

oznacz moderatorów