anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Fałszywa faktura

spank2
#7 Wielbiciel#

Witam, kupiłem telefon, który przyszedł po 2 dniach. Nadmieniam to, ponieważ oznacza, że został wysłany z Polski. Nie otrzymałem faktury VAT o którą upomniałem się w dyskusji ze sprzedającym. Otrzymałem sfałszowaną fakturę na której jest pieczątka zawierająca chińskie znaki oraz NIP, który nie figuruje w ceidg. Na profilu tego sprzedawcy można znaleźć kilka negatywów, w których opisana jest taka sama sytuacja. Jak to możliwe, że ktoś taki w ogóle może cokolwiek tu sprzedawać? W dyskusji ze sprzedającym poprosiłem o pomoc allegro, ale osoba, która tam odpisuje najpierw uznała, że faktura została wysłana bez nawet spojrzenia na nią, a po poinformowaniu, że jest fałszywa zostałem odesłany skonsultować sytuację z doradcą podatkowym. Rozumiem, że macie tu masę roboty, ale proszę, żeby tą sprawą zajął się jakiś kompetentny moderator. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mwmonety
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wystaw odpowiedni komentarz a może nawet odstąp od umowy zakupu. Takie wystawienie Fv nie jest złamaniem prawa?🤔

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@spank2 Zgodnie z informacją, którą otrzymałeś od naszego pracownika, nie mamy uprawnień do oceny prawidłowości wystawionych faktur. Sugeruję zastosowanie się do zaleceń zamieszczonych w dyskusji oraz ponowienie próby porozumienia ze sprzedającym w tej sprawie. To jedynie od niego możesz otrzymać dokument, którego potrzebujesz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

piimaa
#13 Ambasador#

Jedyny sposób to oficjalny spacerek do K.A.S.
Oni są nadmoderatorami 🙂 🙂


oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Możesz podać ten NIP?

oznacz moderatorów