anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Fake czy nie

Client:102869477
#1 Nowicjusz#

Chciałem kupić sobie Air Maxy 90 i normalnie kosztują one 750 zł, lecz natrafiłem na to ogłoszenie za 450 zł. I teraz pytanie czy ktoś może wie czy ten sprzedawca ma podróbki czy oryginały. Dane są oznaczone na Londyn

https://allegro.pl/oferta/buty-meskie-nike-air-max-90-fj4218-001-czarne-42-5-15151823564?fromVariant...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102869477 Zgłosiłam tę ofertę do sprawdzenia, ale jeśli masz wątpliwości, to prawdopodobnie lepiej poszukać innej oferty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:102869477 

  • rozmiarówka lekko zaniżona - zalecany wybór większego rozmiaru ????????????????????????????

Zdjęcia też nic nie wnoszą bo są ze strony Nike 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:102869477 zwrot będzie raczej kosztowny a rejestracja firmy w UK więc obowiązują przepisy konsumenckie z UK nie polskie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@az1rael obowiązywały by jak by zakup był dokonany w UK na stronie UK i z UK wysłany !!!

Napisz proszę czemu allegro wymaga dostosowanie się do przepisów czeskich wystawiając na allegro.cz ??? według Ciebie powinni podlegać pod Polskie przepisy ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@kostas11 nie wedlug mnie a uokiku liczy się miejsce zarejestrowania firmy. Wklejałem parę razy interpretację na zapytanie jakie przepisy obowiązują Słowaka w zakupie z Polski i uokik stwierdził że polskie (dokładnie unijne które dostosowano do prawodawstwa polskiego, więc opini rzeczoznawcy allegro nie ma prawa wymagać do odrzucenia reklamacji. Allegro też jest zarejestrowane w PL obowiązują je przepisy polskie. Pracowałem też w firmie która zarejestrowana była w Czechach ale produkcje miała w Pl przepisy reklamacyjne bo zajmowałem się m.in. reklamacjami i zamówieniami obowiązywały czeskie przynajmniej w 2017r

oznacz moderatorów