anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

FaniMani - nie naliczona darowizna

MAMY ROZWIĄZANIE!
SamuG
#7 Wielbiciel#

Witam,

dziś przeglądałem, a później zrobiłem zakupy na allegro. Podczas przeglądania (dodawanie do koszyka) kilka razy wyskoczyło mi pytanie 'czy chcę przekazać darowiznę?' - oczywiście chciałem. Dokonałem zakupu. Ale nigdzie nie widzę żeby z tego tytułu zostały naliczone jakieś darowizny(no wiem, jedna darowizna).

Dlaczego? Jeśli coś zrobiłem nie tak, to czy jest możliwość aby jednak ją naliczyć? No i tez chciałbym się dowiedzieć co, ewentualnie, zrobiłem nie tak, żeby uniknąć tego na przyszłość.

Z góry dziękuję za odp i pomoc

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SamuG informacja o przekazaniu darowizny nie pojawia się na Allegro, ale można to sprawdzić na stronie FaniMani po zalogowaniu się na Twoje konto. Jeśli przesunąłeś suwak na aktywną darowiznę i zalogowałeś się do FaniMani to darowizna powinna zostać naliczona.
Czy na stronie FaniMani widzisz tę darowiznę? Jeśli nie, to na Twoim koncie możesz skorzystać z linku "wypełnij zgłoszenie" i zapytać o to bezpośrednio FaniMani. Raz w miesiącu powinieneś otrzymać też od nich wiadomość e-mail z podsumowaniem Twoich darowizn. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
SamuG
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź 🙂

 

Coś jest 'nie teges' z tą wtyczką 😞 pomimo że klikałem aktywowanie darowizny nie została ona policzona 😞 ale wchodzę teraz na allegro i znów widzę że mogę aktywować darowiznę, czyli.. to niezbyt działa 😞 szkoda. Zakup był za ponad 1 tyś, więc coś tam by się na tą osobę przekazało..

Może następnym razem się uda..

oznacz moderatorów