anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest filtr sortuj od tych co sie najszybciej skończą?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ledividel
#9 Pomysłodawca#

Hej, zawsze wyszukiwałem sobie aukcje - licytacje od tych które najszybciej się kończą i pokazywało aukcje co miały pare minut/ godzin na 1 stronie na górze. Gdzie jest ten filtr jak to wyszukać? Mam teraz zgadywać kiedy sie kończą aukcje? Bo jak to celowy zabieg to najbardziej **piiip**oliło te allegro jak tylko mogło bo ta opcja była idealna, można było często trafić ciekawe perełki na ostatnie pare minut czy godzin aukcji a teraz mam tylko sortowanie od ceny lub popularności wtf?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Ledividel
#9 Pomysłodawca#

to nie pomaga, bo tu jest pusta lista a jak wpisze w wyszukiwarce u góry coś to już znowu ta opcja znika

oznacz moderatorów
Ledividel
#9 Pomysłodawca#

sortuj.pngo tu powinno być jakaś opcja "najbliżej do końca aukcji" albo coś takiego, gdzie to sie podziało?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Obrazek nie jest widoczny, teraz dużo się zmieniło na Allegro.😁

oznacz moderatorów
Ledividel
#9 Pomysłodawca#

https://iv.pl/image/sortuj.GIyJyp4

no to wrzuce fotke na hosting zdjęć. to po prostu screen tego sortowania gdzie powinna być opcja "czas do końca - najmniej" jakoś tak, ale to po prostu nie istnieje już? Czyli popsuli allegro, bez tej opcji licytacje nie mają już żadnego sensu moim zdaniem ale ok

oznacz moderatorów
Ledividel
#9 Pomysłodawca#

o dobra, już ogarnąłem jak rozwiązać problem

taki guziczek jest "rozłącz te same oferty" jak w to kliknąłem to już wtedy znowu ta opcja sortowania od tych co sie najszybciej kończą pojawiła się spowrotem tak więc sam znalazłem rozwiązanie temat do kosza

oznacz moderatorów
piotram
#2 Obserwator#

Co się stało z parametrami sortowania według "ostatnio dodanych" i "najwcześniej kończących się"? 

Zlikwidowali, czy trwają jakieś prace informatyczne?

oznacz moderatorów