anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mam kupon?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Nie wiem jak to się stało, ale moje 10 monet zamieniło się w kupon, którego nie mogę nigdzie znaleźć, ani nie mam zielonego pojęcia jak go wykorzystać.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Abraqstern sprawdziłam to i wymieniłeś monety na kupon 12.10.2023. Będziesz mógł z niego skorzystać podczas płatności za zamówienie na formularzu płatności i dostawy, po wybraniu płatności z góry. Kupon będzie widoczny w części "Twoje zniżki".

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

14dni ważny pamiętaj.

oznacz moderatorów
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Nie mam zielonego pojęcia jak to się stało. Po co miałbym to robić?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Abraqstern trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, ale 12.10.2023 złożyłeś zamówienie na Allegro, więc być może wtedy wymieniłeś monety na kupon, ale nie skorzystałeś z niego podczas finalizowania transakcji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Trzeba dać sobie na luz z zabawami wymyślanymi przez Allegro aby uniknąć rozczarowania. Zwyczajnie kupować, albo sprzedawać i tyle.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie wiesz jak wykorzystać, podczas zakupu płatności masz na dole po lewej "Twoje zniżki" i tam powinien być twój kupon.

oznacz moderatorów
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Ciekawe ilu klientów Allegro nabrało się na zamianę zebranych monet na kupon. Dziś nabrałbym się ponownie. Trzeba uważać z zakupami na Allegro niczym w Biedronce. Ale to już norma, słodki uśmiech, i jak się da nabić klienta w butelkę.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Abraqstern  Ale jak anulujesz zakup albo zrobisz zwrot to także wracają do "Twoje zniżki" i także jest to ważne 14dni, możesz do nich pisać o zamianę na monety.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Abraqstern co konkretnie uważasz za nabieranie z naszej strony?
Aby skorzystać z monet podczas zakupów trzeba wymienić je na kupon, jeśli ktoś zrobi to przez przypadek, zamieniamy kupon z powrotem na monety. Co więc jest tutaj "nabieraniem" i metodą na "nabijanie w butelkę"? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
t0l4
#8 Zapaleniec#

@la_nika okolo 2 tygodnie temu prosiłam tu na forum o zamianę kuponu (przypadkowo wygenerowanego) z powrotem na monety i zostałam bez odpowiedzi, więc nie piszcie, że zamieniacie kupony na monety, bo to nieprawda. Ktoś przekleil moje pytanie do innego wątku, ale nie było żadnej reakcji z Waszej strony.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@t0l4 przepraszam, że nie otrzymałaś odpowiedzi! 
Zamieniłam Twój kupon z powrotem na 5 monet, masz też aktywny kupon ze zniżką 20 zł (jego termin upływa jutro) tego kuponu nie mogę wymienić na monety, bo nie pochodzi z monet. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
t0l4
#8 Zapaleniec#

Ale ekspres! Dziękuję za pomoc i reakcję, tym samym cofam moje słowa o braku odpowiedzi. Dobrego dnia! 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@t0l4 dziękuję i dobrego dnia! 🌞

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Już tłumaczę. Logorytm Allegro podsuwa opcje wymień na kupon. I to od jakiegoś czasu. To tak jak w discountach, wszystko przestawiają, aby wciąż poszukiwać, a być może przy okazji coś wpadnie nam do oka. Ale to już norma. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Abraqstern no tak, bo algorytm Allegro chce, abyś skorzystał z tych monet podczas zakupu oraz żebyś pamiętał, że je masz, a zrobisz to tylko jeśli wymienisz je na kupon. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Robisz zakupy na Allegro z wykorzystaniem monet? Kiedyś nie było takiej opcji aby zamienić monety na kupon. Teraz ta opcja jest podsuwana, nie muszę tłumaczyć dlaczego. Kupon ma krótki termin. I tyle w tym temacie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Abraqstern tak, robię zakupy z wykorzystaniem kuponów z monet. Owszem ma krótki termin, dlatego najlepiej wymienić go podczas zakupu i od razu wykorzystać, jeśli z jakiegoś powodu kupujący zmieni zdanie, to wystarczy do nas napisać i zamienimy kupon z powrotem  na monety. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Abraqstern
#8 Zapaleniec#

Jestem na Allegro od iluś tam lat, wiele razy bez żadnego problemu wykorzystywałem monety uzbierane przy zakupach, ale od jakiegoś czasu coś się zmieniło, program jest inaczej skonstruowany, nie działa tak, jak działał wcześniej, a wcześniej działał bez problemu. Już któryś raz z rzędu rezygnuję z zakupu, (opróżniam kosz) ponieważ nie mogę wykorzystać uzbieranych monet. Mam podobno gdzieś szukać zakładki "Twoje zniżki", chociaż jak BYK przed oczami mam kwadracik z uzbieranymi monetami, ale mam je zamienić na kupon. Konkluzja jest taka, Allegro przestaje na mnie zarabiać, w związku z tym, że coraz mniej kupuje. Dobranoc państwu.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Abraqstern tej sekcji nie trzeba szukać, nie jest to osobna zakładka. "Twoje zniżki" widać na formularzu płatności i dostawy po wybraniu płatności z góry, są tam widoczne wszystkie monety i można je wymienić jednym kliknięciem. 

la_nika_0-1699273687786.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów