anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę sprawdzić rozliczenie karty podarunkowej ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
i_1
#7 Wielbiciel#

To moja druga karta na 500 zł. Dziś transakcja została anulowana - ale czy środki znalazły się ponownie na kuponie ?

Gdzie można znaleźć informacje o karcie podarunkowej jej saldzie i transakcjach na niej przeprowadzonych.

 

i_1

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@i_1 Cześć 🙂 Jeśli chodzi o karty podarunkowe, po zleceniu zwrotu środku przez sprzedawcę, otrzymasz nowy kupon, który będzie dostępny w formularzu "Dostawa i płatność" w sekcji "Twoje zniżki".

Natomiast nie ma możliwości sprawdzenia grupowo transakcji opłaconych za pomocą karty podarunkowej. Informacje o metodzie płatności znajdziesz w szczegółach danej transakcji w tej zakładce

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
i_1
#7 Wielbiciel#

pozostaje pytanie czy mogę sprawdzić historie obciążeń karty podarunkowej ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@i_1 Zawsze pozostaje możliwość zapytania: karty@allegro.pl

Powinna być tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

 

  • W przypadku zwrotu wszystkich Towarów (odstąpienie lub rozwiązanie umowy sprzedaży Towarów), które były przedmiotem Transakcji opłaconej z wykorzystaniem Karty Podarunkowej, Użytkownik otrzyma nową Kartę Podarunkową o takiej samej wartości nominalnej, jak Karta Podarunkowa wykorzystana w tej Transakcji. Karta Podarunkowa zostanie przypisana do Konta Allegro, na którym była wykorzystana pierwotna Karta Podarunkowa. Termin ważności i warunki wykorzystania nowej Karty Podarunkowej będą takie same jak pierwotnej Karty. Jeżeli do końca terminu ważności pierwotnej Karty Podarunkowej w momencie odstąpienia lub rozwiązania umowy sprzedaży Towarów jest mniej niż 14 dni, to nowa Karta Podarunkowa będzie miała 14-dniowy termin ważności - liczony od momentu przyznania tej nowej Karty.
  • W przypadku zwrotu części Towarów z Transakcji opłaconej z wykorzystaniem Karty Podarunkowej (częściowe odstąpienie lub rozwiązanie umowy sprzedaży Towarów), Użytkownik w pierwszej kolejności otrzyma zwrot środków, które dopłacił za pośrednictwem Usługi Płatniczej, a jeśli kwota ta będzie niższa niż wartość zwróconych Towarów to jej brakująca część zostanie zwrócona Użytkownikowi w postaci nowej Karty Podarunkowej, o wartości nominalnej równej tej różnicy. Karta Podarunkowa zostanie przypisana do Konta Allegro, na którym była wykorzystana pierwotna Karta Podarunkowa. Termin ważności i warunki wykorzystania nowej Karty Podarunkowej będą takie same jak pierwotnej Karty. Jeżeli do końca terminu ważności pierwotnej Karty Podarunkowej w momencie częściowego odstąpienia lub rozwiązania umowy sprzedaży Towarów jest mniej niż 14 dni, to nowa Karta podarunkowa będzie miała 14-dniowy termin ważności - liczony od momentu przyznania tej nowej Karty

 

oznacz moderatorów