anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę złożyć reklamację na DPD?

zbigniewgal
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś zajmuje sie reklamacjami i składaniem zażaleń na DPD. Paczki dochodzą do mnie otwarte zniszczone lub  Czy ktoś z Allegro może to wyjaśnić. Wygląda na to że, robione są kontrole co kto zamawia. Zamówiłem płyny do prania uszkodzone rozlane tydzień opóżnienia . Teraz znowu to samo zamówiona mąka juz tydzień jeżdzi od magazynu do magazynu i nie można dowiedzieć sie co sie dzieje. Proszę o wypowiedż bo mam już dosyć .

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@zbigniewgal U mnie także dochodzą takie, ale nic na razie nie zginęło, a do czasu dostarczenia za towar jeżeli zakup od firmy odpowiada sprzedajacy, składaj reklamacje u niego.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@zbigniewgal @LEW433 Tak jest > trzeba dowalić sprzedającemu za to jak firma kurierska traktuje przesyłki. Powinien wynająć ludzi do pilnowania każdej paczki, którą wysyła.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie napisałem dowalić sprzedającemu, sprzedajacy odpowiada i nie jest to mój wymysł, więc to TY wolisz dowalić Mi ale ....bez komentarza.😘

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Bo jak w większości dajesz taka podpowiedź aby dostał sprzedający > a, że to nie jego wina > to kogo to obchodzi ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@zbigniewgal w takim przypadku jeśli kupujesz od firmy jako konsument, spisujesz protokół i odsyłasz sprzedawcy na reklamację, Ty nie możesz nic zrobić bo nie jesteś nadawcą paczki 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zbigniewgal W tym przypadku powinieneś zainterweniować w swoim oddziale i każdorazowo spisywać protokoły szkody: https://www.dpd.com/pl/pl/moje-dpd/zloz-reklamacje/ 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SatExpert
#2 Obserwator#

Sluchajcie. Wczoraj przez kilka godzin miałem "przyjemność" pracować w sortowni DPD i to co się tam dzieje, to dramat! 😯 Paczki są dosłownie wrzucane do kontenerów... 😑 Tak więc to w jakim stanie są do nas dostarczane paczki to jest "zasługa" sortowni. 😑

oznacz moderatorów