anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie to zgłosić

MAMY ROZWIĄZANIE!
Basia8Przemek
#8 Zapaleniec#

link ogłoszenia

Kupiłem kartę od chińczyka, po 12dniach dotarła i okazała się wadliwa. Wychodzi na to, że cały czas sprzedaje wadliwe karty polakom.

Gdy napisałem negatywa, odezwał się, poprosił o usunięcie komentarza i zwróci kasę. I kasę zwrócił tego samego dnia gdy usunąłem negatywa. Bez odsyłania karty

karta to podróbka Samsunga, "powolna karta spowalnia urządzenie", muli telefon, było 250GB a teraz mam już 270GB pojemności karty. chińska podróbka.


Zakończył sprzedaż tej karty i ma nową ofertę, taką samą, ale nie ma ocen, opinii ludzi.
Dalej naciąga polaków na wadliwe karty, ponieważ nie każdy zwraca, nie każdy pisze opinie.

wyprzedaż, darmowa dostawa itp...

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
Basia8Przemek
#8 Zapaleniec#

Gdy karta zbierze kilka negatywów, to sprzedający zakańcza ofertę i tworzy nową.
Dlaczego nowa oferta nie ma opinii o karcie?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Basia8Przemek Chodzi o ocenę produktu? Pewnie tworzy nową ofertę i podpina ją pod nowo utworzony w bazie produkt, dlatego brak ocen karty w nowej ofercie. Zgłosić możesz, ale Allegro prawdopodobnie nic nie zrobi; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86&subjectId=ae7b20da-e... Po zgłoszeniu otrzymasz odpowiedź.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy
oznacz moderatorów