anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie umieścić nr zwrotu przy odsyłaniu przedmiotu paczkomatem?

PiotrekGlogowski
#8 Zapaleniec#

Witam,

gdzie mam umieścić tą kartkę z nr zwrotu przy odsyłaniu przedmiotu paczkomatem, bo nie jest to dla mnie do końca jasne? Mam ją wrzucić do paczki, czy położyć po prostu obok paczki w skrytce paczkomatowej? 

PiotrekGlogowski_1-1729167336996.png

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@PiotrekGlogowski serio, obok paczki 😄

Napisz na paczce obydwa numery, nadania ( dla kuriera ) numer zwrotu ( dla sprzedawcy co by wiedział jaki to zwrot ) możesz też włożyć kartkę do paczki 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PiotrekGlogowski
#8 Zapaleniec#

Wrzucam raz jeszcze screena bo się nie wyświetla w temacie chyba. 

I ponownie proszę o konkretną odpowiedź ludzi zorientowanych jak mam dołączyć ten nr zwrotu do paczki, bo kolega wyżej wymyśla mi jeszcze jakieś bogu ducha nry nadania, o czym nie ma nawet mowy w instrukcji od Allegro. 

dzięki 

Przechwytywanie.JPG

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@PiotrekGlogowski Każdą dodatkową informacje, jakiś tam formularz wkładasz do środka, na paczce piszesz kod zwrotu, ten którym otwierasz skrytkę!

oznacz moderatorów

PiotrekGlogowski
#8 Zapaleniec#

Ale po co mam se robić robotę, skoro nigdzie nie jest napisane, że mam kod do otworzenia skrytki jeszcze zapisywać na paczce, ludzie! xD 
Pewnie pracownik InPostu zajmuje się już tym, żeby paczkę właściwie oznaczyć. 
W instrukcji jest gadka tylko o umieszczeniu kartki z numerem zwrotu. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PiotrekGlogowski powinieneś napisać kod zwrotu na paczce, tutaj znajdziesz artykuł na ten temat. Kartkę z numerem zwrotu włóż do paczki (nie zostawiaj jej proszę obok paczki w Paczkomacie). Dzięki temu ułatwisz pracę zarówno sprzedającemu jak i kurierowi. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

@PiotrekGlogowski Niczego nie wymyśla. Napisał konkretnie, co masz zrobić.

oznacz moderatorów