anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie włączyć lub wyłączyc przypomnienie o "oglądanych produktach"?

Caly_1
#9 Pomysłodawca#

Dostałem kolejny nagabywujacego e-mail od allegro , tym razem z tematem "<IMIĘ>,wyszukiwane produkty wciaż czekaja" . Kliknałem w "Jeśli nie chcesz więcej otrzymywać tego typu powiadomień, kliknij tutaj.",po czym wyskoczyl napis, "czy  napenwo chce wyłączyć ORAZ ze jak bedę chciał pon ponownie włączyć , to moge to zrobic w w "ustwieniach powiadomień". Noż "kopiuj &wklej" sytuacji z nagabywaniem o produktach w koszyku. Czy rzeczywiscie moge w ustawieniach powiadomien włączyć wyłączyć to powiadomienie? a jesli tak to w ktorym konkretnie miejscu?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@Caly_1 Przypominania o produktach w koszyku nie da się wyłączyć.

oznacz moderatorów

Caly_1
#9 Pomysłodawca#

To wiem, w ogóle o to nie pytałem.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Caly_1 Po kliknięciu w link powinieneś zobaczyć taki komunikat:

nat_not_0-1641560971182.png

 A po wybraniu "TAK, WYPISUJĘ SIĘ", dostaniesz potwierdzenie:

nat_not_1-1641561090958.png

Możesz ponownie zaznaczyć, że chcesz otrzymywać te powadomienia - to pierwsza opcja w powiadomieniach z części Ogólne.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Caly_1
#9 Pomysłodawca#

No i tak się to mniej więcej (na telefonie) wyświetliło. Dlatego zgodnie z ostatnim wklejonym obrazkiem ,przeszedłem  do sekcji powiadomienia i ponownie nie znalazłem nic co by się kojarzyło z  tematem "powiadomień o wyszukiwanych produktach które wciąż czekają"  , analogicznie jak w przypadku "powiadomień o koszyku" . Dlatego nie wiadomo było gdzie tkwi błąd. Byłoby łatwiej gdyby ten rodzaj powiadomienia  był opisany, a jeszcze łatwiej gdyby |_nie_ był wrzucony "do jednego wora z "kodami zniżkowymi, ofertami specjalnymi" bez jakiegokolwiek unaocznienia.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Caly_1 Na drugim zrzucie widzisz pełną nazwę powiadomień, z których rezygnujesz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Caly_1
#9 Pomysłodawca#

Przyznaję, że klikając w link o wyłączeniu tak trywialnego powiadomienia, nie zwróciłem uwagi iż jest to opcja "atomowa" tzn. wyłączająca jeszcze inne opcje (niezwiązane z wyszukiwaniami o których mowa w e-mailu) i przeszedłem od razu do Powiadomień (wyróżniających się na zielono), by nauczony doświadczeniem o (niemożności wyłączenia "przypomnieniu o koszyku") sprawdzić czy da się z kolei wyłączyć  właśnie tę opcję o "przypomnienia o wyszukiwaniach".Jak się okazuje NIE da się, chyba że w pakiecie.

 Z kolei próbując zmienić tę opcję bezpośrednio od strony serwisu (rzekłbym bezpieczniejszej,bo bez klikania w e-mailowe linki ) czyli po zalogowaniu z głównej i przejsciu do https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia , użytkownikowi pozostaje jedynie zgadnąć że , pod opcją  nr.1 "<...>kody zniżkowe, oferty specjalne lub inne treści marketingowe<...>" jest również ukryte przypomnienie o jego "wyszukiwaniach produktu " , którego chce się pozbyć.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤣🤣🤣

oznacz moderatorów