anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę środki z nieudanej płatności?

MAMY ROZWIĄZANIE!
bonzo1111
#9 Pomysłodawca#

DWA PRZEKAZY WPŁACONE PAYU POCZTA POLSKA KTOŚ MI NAMIERZY CO SIĘ DZIEJE GDZIE UTKNEŁY PIENIĄDZE-Z DNIA 23.12.20.22

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bonzo1111 rozumiem, że chodzi o zamówienia nr ab153c11-7f20-11ed-9c6f-c9df0e7301af, nr ab153c10-7f20-11ed-9c6f-c9df0e7301af oraz nr ab153c12-7f20-11ed-9c6f-c9df0e7301af były to płatności przelewem tradycyjnym i mają status "nieudana" w związku z czym zamówienia zostały anulowane automatycznie z powodu braku wpłaty. 
Najprawdopodobniej w tytule lub danych pojawił się błąd i wpłata została odrzucona przez operatora płatności. 
Czy możesz przesłać potwierdzenie tych przelewów na adres spolecznosc@allegro.pl? Wyjaśnię to z operatorem płatności, możliwe że konieczne będzie udanie się do placówki poczty lub banku. 

 
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bonzo1111 dziękuję za przesłanie potwierdzeń, skontaktujemy się z operatorem płatności i wrócimy do Ciebie z informacjami w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bonzo1111
#9 Pomysłodawca#

PROSZĘ O ZAŁATWIENIE TEJ SPRAWY , 13,01.23 kursy walut - Szukaj w Google

EUR 4,6915 0,0028 (0,06%)

USD4,3272-0,0281 (-0,65%)

BRAK ODPOWIEDZI NA PRZESŁANE ZDJĘCIA PRZEKAZÓW.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bonzo1111 w sprawie nr 30452495 poprosiliśmy Cię o podanie danych do zwrotu. Odpisz proszę na naszą wiadomość e-mail, znajdziesz ją wpisując numer sprawy w wyszukiwarkę poczty e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bonzo1111
#9 Pomysłodawca#

ODPOWIEDZIAŁEM 15.01.23 Z KONTA [edycja] podałem nr konta do wpłaty z allegro.w sprawie nr 30452495

-idę jutro poczta polska o wyjaśnienie 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bonzo1111 przykro mi, ale nie widzę Twojej odpowiedzi w wymienionej sprawie. Czy możesz przesłać zrzut ekranu z Twojej poczty, gdzie widoczna będzie Twoja odpowiedź oraz numer sprawy na adres spolecznosc@allegro.pl?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bonzo1111
#9 Pomysłodawca#

POPRZEDNI KOMPUTER MIAŁEM Z PRZEGLĄDARKĄ GOOGLE CHROME TERAZ MICROSOFT EDGE JAKOŚ TAK WIADOMOŚCI PRZECHODZĄ OS WAS NA WP.PL JA WYSYŁAM TERAZ Z KONTA MIKROSOFTU-NIE MOGĘ SIĄ POŁAPAĆ O CO CHODZI WINDOWS 11 MUSIAŁEM UTWORZYCĆ JAKIES KONTA TERA NIE WIEM GDZIE SĄ--[edycja] jeszcze acer chce aby utworzyć konto

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bonzo1111 na zrzucie, który przesłałeś widać, że odpisałeś nie w odpowiednim miejscu. 
Dlatego wiadomość nie doszła gdzie miała dojść. Zróbmy tak, ja przekażę Twoja dane i jeśli będzie to wystarczające to otrzymasz zwrot na podane dane. Jeśli natomiast konieczne będzie podanie tych danych osobiście przez Ciebie to poproszę o kontakt z Tobą Doradcę, który pomoże Ci to rozwiązać. Więc na razie poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. Dam znać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bonzo1111
#9 Pomysłodawca#

dobrze

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bonzo1111 wracam z informacją, że dane do zwrotu zostały przekazane operatorowi. W ciągu kilku najbliższych dni powinny pojawić na się na Twoim koncie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bonzo1111
#9 Pomysłodawca#

BYŁEM WCZORAJ POCZTA POLSKA GDZIE DOKONAŁEM WPŁATY SKSEROWALI DRUKI PRZEKAZÓW -DZŚ ODPOWIEDŻ ,,WSZYSTKIE ZOSTAŁY PRZELANE SĄ PO STRONIE ALLEGRO,,-

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bonzo1111 tak i zostaną przekazane na Twoje konto w ciągu najbliższych dni, ponieważ przekazaliśmy operatorowi dane do zwrotu, które przesłałeś do mnie w wiadomości e-mail. 
Poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, środki wkrótce powinny zaksięgować się na Twoim koncie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bonzo1111
#9 Pomysłodawca#
 
otrzymałem dnia 2023.01.20 kwotę 1435zł na konto [edycja]
nr zgłoszenia chyba bo się już gubię  w tytule
[edycja]
to jest za spawarkę A GDZIE PIENIĄDZE Z WIERTARKĘ I USZCZELNIENIA
ZDJĘCIA PRZEKAZÓW TYCH BRAK
oznacz moderatorów
bonzo1111
#9 Pomysłodawca#

A MAM JAKIEŚ POWIADOMIENIE COD 200 BŁĄD

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bonzo1111 widzę, że zostało to już wyjaśnione w sprawie nr 30452495, więc poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, środki powinny wrócić na Twoje konto w ciągu 3 dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bonzo1111
#9 Pomysłodawca#

WITAM 1234 ZŁ MAM JEZCZE JEDEN ZOTAŁ

oznacz moderatorów
bonzo1111
#9 Pomysłodawca#

MAM,

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bonzo1111 dziękuję za informację! Cieszę się, że już wszystko wyjaśnione 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów