anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zniknęła lista prezentów?

jasiekjm
#8 Zapaleniec#

Utworzyłem z obserwowanych ofert, przez trójkropek z boku, listę prezentów. Chciałem się nią podzielić, ale w tej chwili opcja zniknęła zupełnie, nie mam swojej listy ani możliwości stworzenia nowej.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jasiekjm, usunęliśmy tę zakładkę, ponieważ nie cieszyła się zbyt wielkim zainteresowaniem.

Planujemy wdrożyć zmianę, która umożliwi udostępnianie obserwowanych ofert np. przez Messenger czy WhatsApp w formie linku z poziomu zakładki Oferty (taka funkcjonalność jest już dostępna w aplikacjach mobilnych).

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

jasiekjm
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź i za usunięcie tej funkcjonalności. O mały włos z niej dzisiaj nie skorzystaliśmy. Pieniądze zaoszczędzone wydamy ze znajomymi gdzie indziej.

oznacz moderatorów

amanita_
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo zbliżają się moje urodziny i święta. Jak co roku publikuję dla bliskich swoją listę z aukcjami, a tu brak tej funkcjonalności. Raczej nie będę wysyłała do 15 osób 15 linków. Czas poszukać alternatywnej oferty. Przywrócenie tej funkcjonalności bardzo by mi pomogło. W kwestii zainteresowania użytkowników, myślę, że to kwestia popularyzacji. 

oznacz moderatorów

gervazywloc
#1 Nowicjusz#

Nie zgodzę się, była bardzo przydatna, oddzielała potencjalne prezenty od listy naszych obserwowanych ofert. Wysłałem komuś listę i widział co potrzebuję. Funkcjonalność raczej nikomu nie przeszkadzała, a pewnej grupie osób mogła się przydać. Wielka szkoda 

oznacz moderatorów

klapouchy331
#1 Nowicjusz#

Może dlatego nie cieszyła się popularnością, bo ciężko było się dogrzebać do informacji jak tą listę prezentów stworzyć (najpierw dodać do obserwowanych, potem trzy kropki etc)… ale jak już ktoś się dogrzebał i stworzył, to było to mega przydatne, np wishlista prezentów ślubnych, urodzinowych, czy na święta. Usunęliście zakładkę zamiast tę funkcjonalność udoskonalić. Słabe to.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

no moim zainteresowaniem się nie cieszyła bo nie było dla mnie zrozumiałe do czego ona służy 😞

oznacz moderatorów

bwojewodzic
#1 Nowicjusz#

Super mam rodzinie wysłać 15 linków z propozycjami prezentów dla mojego dziecka teraz? Właśnie się załamałam. 

oznacz moderatorów

Jojo-63
#7 Wielbiciel#

wystarczy puscic mala kampanie dookola tego. wlasnie robie taki wishlist na narodziny dziecka i nie ma zadnej innej aplikacji ktorej mozna uzyc zeby cos takiego zrobic a juz myslalam ze allegro mi pomoze (szczegolnie ze wiekszosc rzzeczy chcialam wlasnie tu zamowic). a allegro ma prawie kazdy. jesli chcecie konkurowac z **piiip**em to powinniscie miec podobna funkcjonalosc. tam wishlist jest uzywany czesto ale i rowniez latwo znalezc te opcje...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Jojo-63 @bwojewodzic Istniała u nas opcja tworzenia listy prezentów, ale z uwagi na to, że korzystało z niej niewielu użytkowników, podjęliśmy decyzję o jej likwidacji. Jeśli chcecie udostępnić znajomym lub rodzinie oferty, które macie zapisane w obserwowanych, wystarczy, że zaznaczycie konkretne pozycje, klikniecie w trzy kropki na zielonym pasku, a następnie wybierzecie opcję "udostępnij znajomym". 

Zrzut ekranu 2023-01-9 o 15.39.00.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów