anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zniknęło wyszukiwanie w opisie??

Rav_V3k
#8 Zapaleniec#

Na końcu propozycji była opcja wyszukiwania w opisie aukcji. Czemu teraz nie ma?


Zrzut ekranu 2022-11-04 145829.jpg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Rav_V3k Ta sytuacja jest wynikiem przeprowadzanych obecnie testów. Kiedy się wylogujesz, powinieneś mieć możliwość szukania w opisach. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Rav_V3k
#8 Zapaleniec#

@nat_not niestety, wylogowanie nie pomogło

Rav_V3k_0-1667571452047.png

 

oznacz moderatorów

Lucard666
#7 Wielbiciel#

Testów...
Czy ktoś zapytał się klientów (użytkowników Allegro) czy zgadzają się na udział w testach?

Proszę mi wskazać punkt w regulaminie, w którym dobrowolnie zgadzam się na udział w testach.

Jeśli takiego nie ma to oczekuje przywrócenia opcji wyszukiwania"wyszukiwania w opisie aukcji".

Natomiast testy to proszę sobie przeprowadzać na niezalogowanych użytkownikach.
Na marginesie oczekuje wypisania mnie z wszystkich Państwa testów.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Lucard666  Niestety, jest to w regulaminie:

8.13.

Spółka może prowadzić testy nowych usług, procesów lub funkcjonalności na Allegro lub testy dotyczące zmian obecnych usług, procesów lub funkcjonalności na Allegro. Testy mogą mieć wpływ na korzystanie z Allegro przez Użytkowników, w tym na sposób wyświetlania Ofert w wynikach wyszukiwania. Testy mogą być prowadzone wyłącznie przez czas i w zakresie niezbędnym i proporcjonalnym do osiągnięcia celu testu. Spółka prowadzi testy wyłącznie w celu rozwoju Allegro, dostosowywania się do zmian rynkowych, dostosowania się do zmian w przepisach prawa lub ulepszania świadczonych usług.

oznacz moderatorów

Lucard666
#7 Wielbiciel#

OK,
To ja się wylogowuje, wtedy jest dostępna opcja wyszukiwani: "wyszukiwania w opisie aukcji".
W ramach akcji "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" (tak jak potraktowało swoich użytkowników Allegro) zaczynam zakupy bezpośrednie u sprzedających (poza Allegro).

oznacz moderatorów