anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Generowanie etykiety do zwrotu

aniawojton
#7 Wielbiciel#

Chcę zwrócić jeden z towarów jaki kupiłam u sprzedawcy, z dostawą smart do pakowaczów inpost. Wygenerowałam już kod zwrotu do paczkomatu, lecz nie mogę znaleźć etykiety którą należy nakleić na paczkę. Byłabym wdzięczna za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Do zwrotu potrzebujesz jedynie kod wygenerowany na Allegro, który podajesz przy paczkomacie lub w najbliższym punkcie obsługi paczek, nie potrzebujesz etykiety.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@DarkStoorM jak wspomniał kod jest do otwarcia skrytki, ale warto go napisać na pudle w razie co 🙂 potem inpost nakleja etykietę sam, i paczka jedzie do sprzedawcy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:49026905
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,mam taką sytuację,że muszę odesłać produkt bo okazał się być nie tym który zamówiłam dostałam informację,że muszę wygerenowac etykietę. I również nie mogę znaleźć tej właśnie etykiety. Czy mogę prosić,żeby odpisała mi pani jak załatwiła tą sprawę ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:49026905 Jeśli produkt nie jest tym, który zamówiłaś, odeślij go w ramach reklamacji na koszt sprzedawcy. To on porywa ten koszt i musi Ci go zwrócić po odesłaniu. Nie musisz w tym celu korzystać z darmowego zwrotu. Odsyłasz na przykład paczką pocztową i koszt odesłania odda Ci sprzedawca. Jeśli będzie problem z odzyskaniem kosztu odesłania, napisz tu ponownie, są na to sposoby.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49026905 Podaj mi proszę, którego zamówienia dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Dzazu7
#2 Obserwator#

Mam podobny problem mam wygenerować zwrotną etykietę w allegro ale nie wiem co zrobić.Bardzo proszę o pomoc

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Dzazu7, widzę, że metoda dostawy to Allegro Paczkomaty InPost.

Czy próbowałeś wygenerować kod zwrotu zgodnie z tą instrukcją?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

19Karczums92
#7 Wielbiciel#

Witam, dostałem produkt niezgodny z opisem aukcji i już dogadałem się ze sprzedającym, problem jest taki że również mam problem z etykietą, gdyż gdy dam zwrot zakupu chce mi cofać całą transakcje a mam tylko odesłać odebrany produkt anastepny jest już w drodze jeśli dobrze wszystko rozumiem. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@19Karczums92 Rozumiem, że chcesz zwrócić tylko jeden produkt z zamówienia? Oczywiście, możesz zwrócić część zamówienia z darmową przesyłką Allegro Smart. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów