anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gwarancja najniższej ceny.

procek8
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry . Mam takie pytanie ? . Gdyż przy zakupionym przedmiocie który był ostatnią sztuką na Aukcji widniała "gwarancja najniższej ceny". Zależało mi bardzo na nim więc zakupiłem za 242.00zł oczywiście sprawdzając przedmiot ( porównaj oferty tego produktu) faktycznie tak było, cieszyłem  się nie długo z zakupu . Po wylogowaniu z zakupu na stronie domowej  taki sam przedmiot od innego sprzedawcy  w ''Polecane dla Ciebie " za jedyne 179.00 zł . To się zrobiłem się w balona ,czy ten opis "gwarancji najniższej ceny " to chwyt reklamowy sprzedawcy czy błąd serwisu.  Przedmiot zakupiony ( Quansheng UV-K6 radio z airband skaner 50-600MHz - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl )

inny sprzedawca ( Quansheng UV-K6 UV-K5(8) Skaner 50-600 lotnicze AM - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl )

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@procek8 W tym artykule znajdziesz informację jak działa Gwarancja najniższej ceny. Oferty, które wskazałeś, nie dotyczą sprzedaży dokładnie tego samego produktu. Jeden to model UV-K6, a drugi UV-K6 UV-K5(8).

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

procek8
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za szybką odpowiedź . Proszę Pani to jest dokładnie ten sam przedmiot . Na stronie producenta też ma taki opis  UV-K6 i (UV-K6 UV-K5(8) ) jest nowszą wersją UV-K5 w którym poprawiono modulację ( dzwięk,głos ) i zmieniono nieznacznie obudowę w miejscu głośnika . Ale dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@nat_not ot i kłania się ułomność  katalogu , sprzedawcy zrobili Was w bolo wystawiając ten sam produkt pod innym EAN , a co ich do tego skloniło ? ... , a to samo co mnie i wielu innych sprzedawców ...... Wesołego Bajzlu ..

oznacz moderatorów