anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hej...witajcie....Ciekawe czy Allegro to puści ? bo piszę do prtalu cały dzień i za chwilę "nie ma m

Client:36252630
#1 Nowicjusz#

Jeszcze raz  ?????    Dlaczego mnie odrzucacie kiedy mam normalny ludzki problem.....coś szukam i nie mogę znależć ......dlaczego NIE POMAGACIE.....???? tylko reset

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Piszesz, ale to nie jest żadna wiadomość ani pytanie ani....czy nic.😁

oznacz moderatorów

Client:36252630
#1 Nowicjusz#

CHodziło o głupstwo.........szukam korytek na kwiatki do powieszenia ich na balkonie ( na zewnętrznej rurze)......wyświetlały się cuda min. wiszące doniczki i stojące korytka.....////Zmieniałem nazwę wielokrotnie, a w końcu zwróciłem uwagę na Allegro, że aplikacja winna być bardziej elastyczna i spolegliwa.... No cóż......któż by chciał gadać ze starym dziadem. Przykro, ale odpuszczam i nie zawracam wAM GŁOWY....pOZDRAWIAM

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36252630 czy możesz doprecyzować, o co chodzi? Na Twoim koncie Allegro nie ma żadnego kontaktu poprzez formularz, a tutaj na Gadane napisałeś dwie wiadomości, ten post oraz komentarz w nim. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Najlepiej to wpisz w Google i tam możesz poszukać, tam także wyświetlą Ci się oferty Allegro, Wyszukiwarka Allegro to jedno wielkie "badziewie" i nic z tym nie robią.

oznacz moderatorów