anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ikonka dowód zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
DanutaKrol555
#9 Pomysłodawca#

Witam , zauważyłem że pojawiła się dziś w zakładce zamówienia nowa ikonka dowód zakupu , jeśli sprzedając zawsze dołączam do paczki paragon , fakturę do zakupów mam obowiązek klikania tam ze paragon / faktura została wysłana poza allegro ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mdrogeria
#21 Demiurg#

@DanutaKrol555 to ma służyć ułatwieniu Ci pracy , czy będziesz z tego korzystać zależy tylko od Ciebie .

oznacz moderatorów
DanutaKrol555
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za szybką odpowiedź , może to pytanie będzie mocno infantylne ale  w jaki sposób ma mi to ułatwić pracę ?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@DanutaKrol555 Ma ułatwić , tak to zostało nazwane przez allegro .Zwróć uwagę jeśli wprowadzisz numer przesylki lub przeciągniesz fakturę kolor ikonki zmieni się na pomarańczowy , może łatwiej zweryfikować co masz jeszcze do zrobienia .

oznacz moderatorów
DanutaKrol555
#9 Pomysłodawca#

Tak to rozumiem , jednak jak opisałem w temacie wystawiam fakture / paragon i dołączam do paczki .. czyli sumując jest to rozwiązanie przydatne jeśli się to robi w formie elektronicznej , zgadza się ?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Tak , ale nie musisz z tego korzystać .

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@DanutaKrol555 zależy jak dana firma działa. Nam akurat to pomaga, część towaru idzie z naszego magazynu z paragonem w paczce (zaznaczam dowód zakupu poza Allegro). Część z magazynów naszych hurtowni, gdzie fakturę wysyłamy w formie elektronicznej, no to obecnie dopinamy ją do zamówienia na Allegro.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wszystkie zmiany jakie allegro narzuca są niby dla poprawy wygody twojej pracy a jak to wygląda w rzeczywistości każdy widzi własnymi oczami.

oznacz moderatorów