anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile mam czekac na zmiane swoich danych?!

Client:79090168
#7 Wielbiciel#

Dokonałem prawie dwa tygodnie temu zmiane swoich danych (imię i nazwisko) ze względu na błędne dane jakie wprowadziłem. Ile mam czekać na to 'potwierdzenie danych czy wszystko się zgadza'? To się już zaczyna robić irytujące bo chce porządnie ustawić swoje konto a tutaj taka kretynska bariera jakbym posiadał konto z milonem dolarów...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Client:79090168 Błędnie wprowadzone imię i nazwisko? Raczej celowo wprowadziłeś inne przy rejestracji i teraz dziwisz się że jest brak reakcji.Allegro na pewno nie zmieni Tobie takich danych jak imię i nazwisko.Będziesz musiał założyć nowe konto na prawidłowych danych i cieszyć się jak nikt nie zrobi Ci koło pióra za podawanie danych nieprawdziwych.Na to pytanie jednak konkretnie odpowiedzą Tobie moderatorzy. 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:79090168
#7 Wielbiciel#

Tak celowo no i? Jest taki guziczek jak 'zmien' między innymi w zmianie imienia i nazwiska więc odpowiadasz nie wiedząc tak naprawdę nic o temacie. Robienie nowego konta odpada.

Edit. Dodatkowo napisze że chodzi mi o potwierdzenie zmiany danych.

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Client:79090168 No tak, bo powszechnym jest zmienianie co tydzień imienia i nazwiska.Poczekaj na odpowiedź moderatorów, a w międzyczasie zapoznaj się z kodeksem karnym co mówi na ten temat.

oznacz moderatorów

Client:79090168
#7 Wielbiciel#

Czyli jak zmieniam dane na alegro to i zmieniam je w prawdziwym życiu? Fascynujące.. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:79090168 Poprosiłam już o sprawdzenie Twojego zgłoszenia, więc poczekaj proszę jeszcze trochę cierpliwie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:79090168
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 👍

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Client:79090168 Widzę że nie rozumiesz.Załóżmy że nazywasz się Jan Kowalski.Rejestrując konto na Allegro wpisałeś celowo Janusz Kowalewski.Czyli tym samym podałeś nieprawdziwe dane.Reszty chyba już się domyślisz czy nadal będziesz miał z tym problem?Gdyby chodziło o zmianę miejsca zamieszkania, wymiana dowodu (inny numer) itp. to nie byłby żaden problem, jednak sam przyznałeś że chodzi o imię i nazwisko, a to już problemem jest.

oznacz moderatorów