anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trzeba czekać na zwrot pieniędzy od natychmiastowej anulacji zakupu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:102357932
#1 Nowicjusz#

Kupiłam w Allegro trzy produkty i w pewnym momencie przypomniałam sobie, że zapomniałam napisać ,,ważną informację dla sprzedawcy''. Od razu po zakupie, anulowałam właśnie z tego powodu. I przychodzę właśnie tutaj, żeby spytać, Ile trzeba czekać na zwrot pieniędzy od natychmiastowej anulacji zakupu?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Może państwo moderatorzy coś poradzą :))

Pozdrawiam i oczekuję w miarę możliwości szybkiej odpowiedzi i życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt !

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Agent051
#16 Inspirator#

@Client:102357932 moderatorzy o tej porze śpią. A na zwrot wpłaty możesz czekać nawet 14 dni. Wszystko zależy od sprzedawcy. Jeden zwróci szybko, a inny po 14 dniach.

 

oznacz moderatorów
Client:102357932
#1 Nowicjusz#

Co ty nie powiesz ! Jakbym nie wiedziała... No ale mniejsza, dziękuję za odpowiedź :DD

Pozdrawiam, dobrej nocy życzę i Wesołych Świąt !

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:102357932 Jeżeli towar nie został jeszcze wysłany - 2 dni. Tak stanowi regulamin Allegro. 

oznacz moderatorów
blondynka8
#7 Wielbiciel#

Towar został wysłany na 2 dzień zakupu a zatem?

oznacz moderatorów
blondynka8
#7 Wielbiciel#

Mam czekać?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@blondynka8 W przypadku anulowania Sprzedający ma 14 dni na zlecenie zwrotu środków na Twoje konto. Czy problem ze zwrotem dotyczy zakupu z 10.12 czy 15.12? Sprawdzę czy Sprzedający zlecił zwrot w naszym systemie, ale poproszę o informację, o który dokładnie zakup chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@blondynka8 
Jeżeli towar został wysłany to na pewno anulowałaś - czy może jednak "kliknęłaś zwrot" ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów