anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ilość sprzedanych przedmiotów znika na rzecz ilości ocen?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Chciałem przyjrzeć się saturatorom i ku mojemu zdziwieniu po wyborze popularności w ustawieniach nie pojawiła się ilość sprzedanych produktów tylko ilość ocen. Pierwsza moja reakcja to to, że Allegro powoli odchodzi od ilości sprzedanych produktów i że niedługo ta opcja zniknie (mylę się, czy się nie mylę?). Ale patrzę, że przez przypadek wszedłem na Allegro przez konto firmowe. Przelogowałem się na swoje prywatne i już jest wszystko po staremu. Więc teraz mam dylemat, czy to ja coś namieszałem w ustawieniach na koncie firmowym, czy może Allegro faktycznie próbuje niepostrzeżenie wnieść jakieś zmiany?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
maxr01
#17 Koryfeusz#

Nie, nic nie namieszałeś. 

Manipulacja Allegro odnośnie wyświetlania aukcji niezgodnie z założonymi kryteriami - po prostu już sięga "zenitu". Działania Allegro mają już "wymierny" efekt w postaci spadku sprzedaży. Jednak nie będę się tu więcej rozpisywał - Allegro wie o co chodzi i nic z tym nie robi.

Rozdawanie darmowych wyróżnień za cenę większej prowizji - to w/g mnie "chwytanie się brzytwy przez tonącego".

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
Karolaaa199818
#8 Zapaleniec#

Jak widać po wyjaśnieniu moderatorki nie ma tutaj zastosowanej żadnej manipulacji. 

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Mogę prosić o wyjaśnienie do pierwszego posta? Dlaczego tak się dzieje, że na koncie firmowym nie widać ilości sprzedanych przedmiotów tylko ilość ocen?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy Prześlij proszę linki do wyników wyszukiwania oraz zrzuty ekranu, na których będzie widoczne opisane przez Ciebie zjawisko. Pozwoli to zweryfikować Twoje zgłoszenie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Linki są takie same dla konta firmowego i prywatnego, ale podsyłam:

Firmowe: https://allegro.pl/listing?string=saturator&order=qd

Prywatne: https://allegro.pl/listing?string=saturator&order=qd

Pierwsze firmowe, drugie prywatne konto:

Konto firmowe.jpgKonto prywatne.jpg

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy Przyczyną różnic jest zaznaczona i odznaczona opcja połączenia tych samych ofert. Kiedy masz widok łączący te same oferty, widzisz oceny. Gdy masz rozłączone oferty, widzisz liczbę kupujących. Nie jest to błąd.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Super, dziękuję. 😊

oznacz moderatorów