anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inne oferty sprzedawcy niedostępne: "This user is not selling anything at the moment."

MAMY ROZWIĄZANIE!
halcatraa
#8 Zapaleniec#

Witam,

Od dłuższego już czasu borykam się z problemem braku możliwości wyświetlenia innych ofert sprzedawcy. 

Funkcja ta działała bez zarzutu dopóki allegro nie wprowadziło zmian kilka mc temu. 

Przykładowo, szukając w google książki znajduję przedmiot na allegro i wrzucam do koszyka (księgarnia Gandalf), kiedy jednak chce zobaczyć na inne przedmioty tego sprzedawcy, dostaję wiadomość "This user is not selling anything at the moment." 

Adres dostawy mam skonfigurowany na Polskę więc nie rozumiem gdzie może być problem.

Screenshot 2022-09-30 113558.png

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@halcatraa Zweryfikujemy tę sytuację, ale prześlij nam proszę zrzut całego ekranu z widokiem przeglądarki wraz z widoczną datą i godziną. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
halcatraa
#8 Zapaleniec#

 Jasne, zrzuty poniżej:

Screenshot 2022-09-30 125609.png

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@halcatraa Dziękuję, mam do Ciebie jeszcze jedną, małą prośbę. Czy możesz sprawdzić, czy po zmianie języka na polski ten problem wciąż występuje?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
halcatraa
#8 Zapaleniec#

Super! Wyglada na to, ze zmiana jezyka rozwiązała problem.

Dziękuję!

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@halcatraa Cieszę się, że zmiana języka tymczasowo pomogła, natomiast kwestię problemów z wersją angielską i tak zbadamy. Przekazałam już Twoje zgłoszenie do zespołu technicznego, więc zajmiemy się tym na pewno. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów