anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inpost paczkomat

Hobbbit1234
#9 Pomysłodawca#

Hej, może ktoś miał taką sytuacje i pomoże. Sytuacja wygląda następująco, paczka nadana w piątek została odebrana przez kuriera w sobote mimo, że to nie paczka weekendowa ale wiem, że czasem może się tak zdarzyć. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że do dnia dzisiejszego nie trafiła do oddziału. Zadzwoniłem na infolinie bo sprawa mi śmierdziała i powiedzieli, że powinna trafić do oddziału i przekażą sprawę do oddziału, żeby zweryfikowali tą paczkę. Nwm co robić bo to ważna przesyłka do mnie i nigdy z inpostem problemu nie było. Co ten kurier zrobił z tą paczką? Czy mogła zaginąć? Czy ruszy się jutro?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

pinsplash
#21 Demiurg#

@Hobbbit1234 Trzy podstawowe kroki :

1. Meliska na uspokojenie nerwów

2. Cierpliwość - w poniedziałek z reguły pojawia się tracking ( kurier nie zawsze zjeżdża w sobotę na magazyn)

3. Drzewko zapachowe o zapachu kokosa - jak coś smierdzi

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Hobbbit1234
#9 Pomysłodawca#

Dzięki wielkie, nie martwiłbym się tak ale to prezent i po prostu nie chce żeby coś poszło nie tak 😞

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież w sobotę taka paczka nie zmieni miejsca, poczekaj do poniedziałku, spokojnie.🤗

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

paczki sobotnie z mojego paczkomatu dojeżdżają do magazynu w poniedziałki 😞

już się przyzwyczaiłam.

kurier odbiera i jedzie do chaty. akurat go znam i wiem że tak robi. a w pon od rana moze jechac wprost na bazę

oznacz moderatorów

Hobbbit1234
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje za odpowiedzi. Tutaj chociaż się czegoś dowiedziałem a na infolinii nic i jeszcze skierowali sprawę do oddziału, żeby zweryfikować paczkę ale to chyba nie będzie problemem jeśli jednak do nich trafi 🙂

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Podejrzewam że odsłoniłes niedoróbkę kuriera. Powinien z paczkami w sobotę dymac na bazę a tego nie robi i zostawia do poniedziałku 🙂

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Paczki złożone w paczkomacie w sobotę (nie weekendowe) są często wyciągane przez kuriera tylko dlatego że potrzebuje wolnych skrytek do włożenia paczek dostarczonych . Takie paczki jak twoja nie idą w sobotę na sorter.

oznacz moderatorów

Hobbbit1234
#9 Pomysłodawca#

A wiesz o której zazwyczaj tak idą na oddział bo moja nadal jest u kuriera 🥲

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Jak

zjezdzaja z poniedziałkowej trasy. U mnie ok 16

oznacz moderatorów

Hobbbit1234
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje, a o której zazwyczaj trafia taka paczka na oddział bo moja nadal ma status odebrano od kuriera 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Statusy nie zawsze aktualizują się na bieżąco, mogli na przykład nie zeskanować na przyjęciu do oddziału. Jest też możliwe, że kurier ma paczkę cały czas w samochodzie, bo formalnie i tak miał ją odebrać dopiero dziś, więc ma pełne prawo zdać ją dopiero po południu. Infolinia na razie nic więcej nie zrobi, bo na razie paczka jest procesowana terminowo.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Jak to przesyłka Inpost, to mają 5 dni roboczych na doręczenie, tak więc jeszcze spokojnie.

Natomiast jak to Allegro Inpost, to tu mają aż 60 dni na doręczenie (po 30 dniach można zgłaszać zaginięcie), bez prawa do reklamacji z tytułu opóźnienia. 

oznacz moderatorów