anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Iphone 13mini (iOS 15.5) - linki z facebook do allegro nie otwierają się poprawnie

LeModia
#1 Nowicjusz#

Cześć, mam taki problem: jak ktoś na fejsie (niezależnie czy w grupie czy na tablicy) wrzuci jakiś link do allegro (np. do konkretnego produktu), to na FB wyświetla się prawidłowo - pokazuje pełny link oraz ten miniaturowy podgląd. Problem w tym, że kiedy wejdę w linka przenosi mnie do aplikacji allegro, ale głównej strony - a nie do produktu linkowanego. Tak jak w tytule, problem dotyczy Iphone 13mini (iOS 15.5). Miał ktoś może podobny przypadek albo wie co może być przyczyną i jak to naparwić, żeby w apce allegro link przekierowywał zgodnie z linkiem, a nie tylko do głównej strony?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

apess
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie taki sam problem - iPhone 13 Pro , wcześniej iOS 15,6 teraz iOS 16. 

problem występuje od dłuższego już czasu

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@apess, czy na pewno masz aktualną wersję aplikacji

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

apess
#7 Wielbiciel#

@mr_oma - oczywiście - i aplikacja i iOS.

Przeinstalowanie aplikacji też nic nie daje - już próbowałem - tak, gdyby to była kolejna wskazówka 😉

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@apess, czy możesz podesłać przykładowy link, który działa w taki sposób? Dużo wyjaśniłby również filmik, który pokazuje, co dzieje się po kliknięciu w link.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

apess
#7 Wielbiciel#

Proszę bardzo. Przykładowy link, każdy działa tak samo


Link: 

https://allegro.pl/oferta/t-shirt-the-analogs-unite-l-12590880164

 

Zamieszczony w tym poście:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid06ZJD3uTo3tjDJkGEtJ3LGskAj6Snk1Md9ni1HeKa2peUUDg1AW...


Postaram się jeszcze niedługo dodać filmik 

oznacz moderatorów

apess
#7 Wielbiciel#

Problem jest pomiędzy aplikacja Facebook i linkami tam zamieszczonymi a aplikacja Allegro. 

Ten sam link otwierany z jakiegokolwiek innego miejsca (np. Facebook z przeglądarki) już działa prawidłowo i otwiera się poprawnie w aplikacji Allegro. 

oznacz moderatorów

apess
#7 Wielbiciel#

Poniżej również filmik, jak to wygląda

filmik 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@apess, dzięki! Zgłosiłam to do działu technicznego. Gdy tylko dowiem się czegoś więcej, wrócę tu z informacją. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

_kala_1
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie ten sam problem… zupełnie nie wiem jak to naprawić… kombinuje od paru dni

oznacz moderatorów

apess
#7 Wielbiciel#

@_kala_1  - tego się nie da naprawić - to błąd pomiędzy aplikacjami Facebook a Allegro i ktoś tam musi to poprawić 😉 

oznacz moderatorów

_kala_1
#7 Wielbiciel#

Szkoda ze ten błąd jest tylko na iOS w takim razie, choć wcześniej go nie było…android nie ma tego problemu:(

oznacz moderatorów

siwus_90
#2 Obserwator#

Mam dokładnie ten sam problem, będzie jakieś rozwiązanie?

oznacz moderatorów