anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ja dostałem od allegro przydomek "Nowicjusz"

Golanka
#7 Wielbiciel#

Od samego początku istnienia allegro jestem zarejestrowany. Zdecydowanie jako kupujący, Tysiące transakcji. Oceny jeszcze w systemie gdy otrzymywały je obie strony kupujący i sprzedający. Moje konto i nick dla allegro nie powinny być problemem. Po zapytaniu na forum (niewygodne dla allegro) zakwalifikowano mnie jako Nowicjusz. Nie udzielam się na forum, ale jak kierować sugestie do allegro. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@Golanka Masz status "wielbiciel"....#7

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@Golanka Te 'przezwiska' dostajemy nie za to co napiszemy.

Ktoś po pijaku wymyślił ten system.🤣

"wielbicielu.."😂

To napisałem ja "o rentownik" 😃

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@DECO-MASTER Daję wpunkcika, ale z tym, że wymyślili ten system po pijaku się nie zgodzę. Oni wszystko starannie przemyśleli. A te kretyńskie przydomki są ważnym elementem ich polityki infantylizowania i deptania godności użytkowników forum.

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Golanka przydomek dostajesz tu na Gadane , nie ma to nic wspólnego ze stażem na allegro .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Golanka Królowa jest tylko jedna, poznałeś? NIE, nie masz czego żałować.🤣

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Golanka

Te przydomki Allegro przyznaje z automatu tylko na tym forum. Mi też się nie podobają. Poza tym każdy po pewnym czasie i po zamieszczeniu odpowiedniej ilości postów zostaje tu Demiurgiem, czyli osiąga najwyższą rangę niezależnie od tego, co i jak tu pisze, a może to wprowadzać w błąd, bo ten przydomek pasuje niektórym jak kwiatek do kożucha.

Moim zdaniem rangi mogłyby mieć szerszy zakres. Najniższa, przyznawana tylko w szczególnych przypadkach to "Półanalfabeta" 🙂

 

 

 

oznacz moderatorów