anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ja uparcie zmieniam paczkomat, a allegro uparcie zmienia mi paczkomat

pmgor
#7 Wielbiciel#

Któryś, już raz zmieniam wybrany paczkomat, i któryś już raz allegro zmienia na  inny (o ironio bliższego mojego podanego adresu domu), chociaż nie mam ochoty do niego jechać. Dzisiaj kilka zakupionych przedmiotów z różnych ofert, i cześć jedzie do wybranego przeze mnie paczkomatu, a część do wybranego przez allegro. Jutro będę kursował po mieście. Czy ktoś wie o co biega ??

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Domyślnie powinien być ostatni wybrany, ale może teraz np: działa jak lokalizacja, i Cię namierzają?🤔

oznacz moderatorów

pmgor
#7 Wielbiciel#

Domyślnie powinien być, ale domyślnie co chwile się zmienia. Domyślnie nie mam głowy ani ochoty co chwilę tego sprawdzać, zwłaszcza przy dłuższej liście zakupów.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Doskonale Ciebie rozumiem ale Ja dokładnie sprawdzam bo tu mogą pojawić się takie "niespodzianki" że czasami aż włosy jeż się na głowie.😎

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Za każdym razem musisz sprawdzać adres dostawy - to Twój obowiązek. Masz w opcjach adres dostawy, akceptujesz go i sprawa załatwiona. Nie ma takiej opcji, żeby potem Allegro zmieniło adres dostawy. 

Może go zmienić sprzedawca - brak danego paczkomatu do wyboru (przeciążenie, awaria, prace serwisowe, zmiana adresu paczkomatu, przeniesienie w inne miejsce) - to się często zdarza. Jednak jeśli to taki powód, to raczej sprzedawcy wcześniej kontaktują się z kupującym celem wyjaśnienia sytuacji. Przynajmniej ja tak robię - jakiś paczkomat jest niedostępny - to dzwonię do kupującego i proszę go, żeby wskazał jakiś inny.

oznacz moderatorów

pmgor
#7 Wielbiciel#

I to jest "doskonale działający" system 🙂 W którym można polegać tylko na sobie i swoim "Obowiązku". Zaprawdę masz rację, to mój obowiązek, ale przy "hurtowej" ilości zakupów, prawie zawsze przeoczę. Natomiast nie ogarnia mój prosty mózg, jakże racjonalne jest defaultowe zmienianie mojego defaultowego wyboru przez  system - jaki cel przyświeca takiej jego funkcjonalności ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ja zauważyłem, że jak kupuje i do póki zamawiam na paczkomat to mam ciągle ten który wybieram przy wcześniejszych zakupach. Ale jak, którąś dostawę  zrobię przez kuriera to przy następnych  zakupach wybrany paczkomat wskakuje ten najbliższy lokalizacji zamówieniowego poprzedniego adresu.

oznacz moderatorów