anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować kupione zakupy ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:38679025
#7 Wielbiciel#

przez przypadek zrobiłem 2 zakupy tego samego przedmiotu, przez błąd strony banku, oby dwa przedmioty widnieją jako kupione jak anulować te zakupy ? z tego co widzę na żaden przelew z zakupu nie ściągnęło mi pieniędzy z konta 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:38679025  a gdzie zakup allegro czy allegro lokalnie ? jak allegro nie opłacone to anuluj i ponów płatność w jednym a do drugiego anuluj jak jest lub napisz maila do sprzedawcy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:38679025
#7 Wielbiciel#

anulowałem 2 ze stresu😑 Czekam aż się strona banku odmuli żeby mi pieniędzy nie ściągnęło. Dziękuje za pomoc ze wystarczy tylko anulować 😅  

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Zakup anuluje się tak;

Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwym produkcie kliknij Szczegóły, potem w pozycji „anulowanie zakupu” kliknij Anuluj Zakup, wybierz powód anulowania i ponownie kliknij Anuluj zakup.

Jeśli nie ma tej opcji, wysyła się sprzedawcy rezygnację z zakupu mailem.

W przeciwnym razie dwa zakupy pozostaną aktualne. Anulowanie płatności nie oznacza anulowania zakupu.

oznacz moderatorów
Client:46692639
#7 Wielbiciel#
  • Szukam i nie widzę zakładki KUPIONE jak więc ją znaleźć  aby anulować zakup?
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46692639 Kliknij proszę w ten link, który przeniesie Cię prosto do zakładki Kupione. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:46692639
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 😉

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Client:38679025 - masz problem? - dzwoń/pisz do sprzedającego, a nie tutaj.  Przecież to najrozsądniejsze rozwiązanie.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów