anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować raty na Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
annagoldyn7
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Rozpoczęłam wniosek o zakup na raty smartwatcha lecz nie dokończyłam wniosku i wyszłam z niego. Teraz na liście płatności ratalnych jest tak pozycja z tym zegarkiem i status na rozpoczęta, lecz w zakładce moje zakupy nie ma tego zegarka. Jak mogę anulować te raty?

Już ich nie chce 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kostas11
#21 Demiurg#

@annagoldyn7 jak nie dokończyłaś to się anuluje sam 🙂  do zakładki kupione trafi jak Ci przyznają raty wtedy następuje finalizacja zakupu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
annagoldyn7
#7 Wielbiciel#

no dobrze ale jeśli jest pozycja w liście płatności ratalnych ten zegarek, a ja teraz go kupie normalnie i okaże się że przyznali mi raty mimo, że nie dokończyłam wniosku, to będę mieć dwa zegarki i dodatkowo raty? 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@annagoldyn7 jak mogą przyznać raty jak nie dokończysz wniosku ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
annagoldyn7
#7 Wielbiciel#

no nie mogą tylko dziwi mnie ta pozycja na liście płatności ratalnych. Chce mieć 100% pewności 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@annagoldyn7 No to masz 100% pewności. Bez zaakceptowania umowy ratalnej, bez wykonania przelewu weryfikacyjnego 1 zł w celu potwierdzenia Twoich danych osobowych do zakupu ratalnego nawet na milion procent nie dojdzie. Zostaw ten wniosek, zapomnij o  nim i kup zegarek poza ratami.

oznacz moderatorów
annagoldyn7
#7 Wielbiciel#

@xyz96 dzięki bardzo za wyjaśnienie, pierwszy raz chciałam wziąć na raty coś z allegro ale człowiek się rozmyślił 😄 i nie wiedziałam co i jak. Jeszcze dodatkowo, że trzeba jakiś przelew weryfikacyjny zrobić. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@annagoldyn7 Jeśli nie dokończyłaś zakupu ratalnego, nikt Ci żadnych rat nie przyzna. Możesz ten zegarek kupić poza ratami, a rozpoczęty zakup na raty (niedokończony) będzie automatycznie anulowany.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@annagoldyn7 Niczego nie musisz anulować. Jeśli nie dokończyłaś wniosku ratalnego, on sam się anuluje po kilku dniach i do zakupu na pewno nie dojdzie. Zapomnij o tym, nie poniesiesz  z tego powodu żadnych konsekwencji.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@annagoldyn7 potwierdzam to co pisali @kostas11 i @xyz96 jeśli nie dokończysz wniosku i nie wykonasz przelewu, wniosek zostanie automatycznie anulowany w ciągu 5 dni roboczych. W tym artykule znajdziesz potwierdzenie dla naszych słów 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów