anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować zakup w Allegro Lokalnie?

Agapa1980
#7 Wielbiciel#

Jak mogę anulować zakup na Allegro Lokalnie i odzyskać pieniądze?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

A co to za zakup? nie ma anulowania zakupu na AL (zakup od osoby prywatnej), jest tylko taka możliwość ze nie opłacisz i nie dochodzi do zakupu albo po uzgodnieniu ze sprzedającym.

oznacz moderatorów

Agapa1980
#7 Wielbiciel#

Zamówienie od osoby prywatnej. Już opłacone, moja nieuwaga bo nie doczytałam do końca opisu produktu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Agapa1980 Systemowo nie anulujesz, ale możesz wysłać sprzedawcy swoją rezygnację mailem - to też będzie anulowanie, odstąpienie od umowy. Jeśli to zakup od firmy- sklepu, sprzedawca będzie Ci musiał oddać całą wpłatę, łącznie z kosztem wysyłki. Towar odeślesz na adres, który poda Ci sprzedawca. 

Jeżeli to osoba prywatna, nie musi uznać Twojej rezygnacji bez podania przyczyny, ale musi przyjąć zwrot w ramach reklamacji z powodu wad lub niezgodności z opisem. Będzie problem, daj znać lub poproś o pomoc Allegro, zakładając Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Agapa1980
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za wskazówki. Zakup od osoby prywatnej. To moje gapiostwo, nie doczytałam dokladnie opisu aukcji a zdążyłam zapłacić. Towar nie został mi wysłany bo od razu napisalam do tej osoby, że pomyłka i proszę o anulowanie.

oznacz moderatorów