anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować zamówienie z licytacji

Client:47262596
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

mdrogeria
#21 Demiurg#

Z licytacji nie anulujesz .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@mdrogeria A niby czemu? Sam mam kilka takich przypadków w miesiącu ,że klienci wygrywają licytacje a potem anulują zamówienia. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mwmonety skoro autor wątku pyta to zapewne nie ma takiej opcji , jeśli by była to by wątku nie było . 😁

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@mdrogeria Jako klient nigdy niczego nie licytowałem aby potem anulować i nie wiem dokładnie jak to wygląda od strony klienta ale jako sprzedawca mam takie przypadki tylko pewnie na AL jest inaczej.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mwmonety Jesteś przedsiębiorcą .

oznacz moderatorów

Client:47262596
#7 Wielbiciel#

Licytowałam zestaw ubran za 56zll wynikło wydatki finansowe i nie dam rady zapłacić za paczkę i chciałbym anulować zamówienie jak mam to zrobić 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

napis cóś więcej , chcesz zrezygnować jako klient czy sprzedawca , licytacja była na allegro czy lokalnie , sprzedawca prywatny czy przedsiębiorca . To ważne inaczej nic się nie dowiesz i nie zakłądaj kolejnych wątków .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:47262596 napisz do sprzedawcy ,że rezygnujesz i po ptokach .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:47262596 Przeproś i napisz do sprzedawcy, że z powodu problemów finansowych nie opłacisz licytacji > najlepiej przez Centrum Wiadomości > umożliwisz mu wniosek o zwrot prowizji i szybsze ponowne wystawienie, Wg, mnie to jest najlepsza droga.

oznacz moderatorów

Client:47262596
#7 Wielbiciel#
  • To co mam zrobić
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:47262596 napis cóś więcej , chcesz zrezygnować jako klient czy sprzedawca 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47262596 Cześć. 🙂 Widzę, że sprawa dotyczy zakupu na Allegro Lokalnie. Jeśli musisz zrezygnować z zakupu, to napisz do Sprzedającego i wyślij mu swoje odstąpienie od umowy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:47262596 Oczywiście że możesz anulować, zrezygnować z zakupu jak z każdego, a na AL masz 5dni na opłacenie i jak ich nie opłacisz to nie będzie zakupu, dobrze tak nie robić bo blokujesz towar sprzedającemu, ale jak musisz to nie płacisz i nie ma zakupu.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:47262596 @LEW433 ale jak musisz to nie płacisz i nie ma zakupu > pewnie, że tak można, ale kultura nakazuje od razu napisać i wyjaśnic powód nie opłacenia > nie będe nazywał takiego "licytuję i nie płacę" zachowania.

oznacz moderatorów