anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować zgłoszenie zwrotu

Client:94512244
#7 Wielbiciel#

Mam taki problem ponieważ zamówiłem w piątek plecionkę paczka jeszcze nie przyszła ale ja zgłosiłem zwrot produktu ponieważ się rozmyślałem a nie było już możliwości anulowania zakupu i tak pomyślałem że jednak chce ten produkt ale ja już zgłosiłem zwrot ale nie wybrałem jak wysłać no bo przecierz paczki jeszcze nie mam i jak teraz to anulować ponieważ chcę żeby paczka jednak przyszła mam napisać do sprzedającego o zaistniałej sytuacji? czy da się to jakoś inaczej odkręcić

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Najlepsze rozwiązanie jest takie zostawić ten zwrot i kupić ponownie, a to dlatego że towaru nie widziałeś a zwrot można zrobić tylko raz, tak więc na tym zakupie powtórnie nie zrobisz zwrotu.

oznacz moderatorów

Client:94512244
#7 Wielbiciel#

Aha ale pieniądze mi zwrócą?

oznacz moderatorów

Client:94512244
#7 Wielbiciel#

Czy jak wybrałem już opcje zwrot a nie dostałem jeszcze paczki to sprzedający normalnie zwróci mi pieniądze? Powiem jeszcze że nie dokończyłem całego formularza zwrotu tylko podałem numer konta i moje dane ale nie wybrałem jakim sposobem przesłać produkt no bo przecież go nie mam tyle wystarczy żeby zwrócił mi pieniądze? Czy muszę dokończyć to całe wybierając sposób przesyłki

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli zrobiłeś zwrot przed wysyłką to sprzedawca nie wyśle Ci towaru a zwrot zrobi przez AF i środki wrócą tam skąd wyszły.

oznacz moderatorów

Client:94512244
#7 Wielbiciel#

Ok dzięki

oznacz moderatorów