anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulowac zwrot do sprzedajacego i pozostac z towarem .

pratkror
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

@pratkror Takiej opcji nie ma, poinformuj sprzedającego że zostawiasz a on nie zwróci Ci środków.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Poinformuj sprzedającego że rezygnujesz ze zwrotu i jednak zachowasz przedmiot. Tylko nie otwieraj w tym celu dyskusji, a poprostu wyślij zapytanie o zakup.

oznacz moderatorów

pratkror
#7 Wielbiciel#

Prowadze juz dyskusje ze sprzedajacym z chin ,kupilem towar opisany jako wykonany z metalu ale okazal sie mieszanka plastiku i metalu nie nadaje sie do uzytku .sprzedajacy zada usuniecia opinii ale nie moge juz cofnac kciuka w dol bo allegro nie przewiduje takiej opcji,nie mam zadnej pomocy ze strony allegro to zalosne mimo tylu lat zakupow .szukam juz innych miejsc dla zakupow.przesylka jest za droga chce zostac z towarem .gdzie jest tel.do allegro ?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Telefonu nie ma ,ale możesz zamówić rozmowę z konsultantem i zgłosić problem.

oznacz moderatorów

pratkror
#7 Wielbiciel#

Jak to zrobic ? Kilka dni juz szukam trace czas a 1 tel. Mogl by rozwiazac problem .to jest jeszcze gorsze od lekarskiej porady przez tel.pisz sobie moze ci przejdzie.

oznacz moderatorów

it24_pl
#11 Animator#

pratkror Co to znaczy żąda usunięcia opinii? oddał już pieniądze?

oznacz moderatorów

pratkror
#7 Wielbiciel#

dzien dobry sprawa jest dosc prosta i z pozoru banalna ale nie moge znalezc odpowiedzi na pytanie czy jesli nie odesle zareklamowanego towaru to allegro lub sprzedajacy wyciaga z tego powodu jakies konsekwencje np.ban itp? czy moge nie wysylac towaru bo nie oplaca mi sie wyslka i pozostawic towar u siebie i zlekcewazyc dalsza dyskusje .(zareklamowany towar mam u siebie i chce go zostawic )

sprzedajacy ząda wykasowania kciuka w dol.

oznacz moderatorów

it24_pl
#11 Animator#

oddał pieniądze za towar?

oznacz moderatorów

pratkror
#7 Wielbiciel#

nie oddal a ja chce pozostac z towarem . chce to zakonczyc ale  nie chce pozostac w zadnym mozliwym sporze z allegro.chce zamknac sprawe.

oznacz moderatorów

it24_pl
#11 Animator#

opinia na temat produktu z tego co opisujesz jest prawdziwa, nic nie musisz usuwać, a sprzedawcę poinformuj że towar zostawiasz i tyle. Allegro nic tam nie będzie w tej kwestii działać. To jest sprawa pomiędzy Tobą a sprzedającym.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@pratkror  Nikt nie będzie dochodził żadnych konsekwencji, zatrzymujesz towar, sprzedający nie oddaje pieniedzy, wszyscy rozstają się zadowoleni.  Mały problem: nie jesteś formalnie właścicielem przedmiotu bo anulowałeś, nie możesz więc już składać reklamacji  itp.

No i skoro nie kupiłeś to ten kciuk też jest bez sensu, ale to jest niestety taki skutek nieudanego anulowania zakupu..

oznacz moderatorów

pratkror
#7 Wielbiciel#

towar kupilem  i mam go u siebie kciuk mial sens bo towar byl wadliwy i pomyslalem naiwnie ze allegro ma jakies tanie wysylki do chin stad moja reklamacja .z waszych informacji wynika ze najlepiej zlekcewazyc wlasna reklamacje . powinna byc taka mozliwosc a juz na pewno mozliwosc telefonicznej rozmowy z pracownikiem allegro .

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@pratkror  Jeśli chodzi o kontakt Allegro to spróbuj tutaj:

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a

Po wpisaniu danych zakupu kliknij "wybierz sposób kontaktu" powinna być opcja "zamów rozmowę tel."

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pratkror A w jakim celu szukasz kontaktu z Allegro> dokładnie temat?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Uzupełnienie - próbowałem edytować ale czas minął.

Oczywiście że masz prawo ocenić negatywnie:  masz towar - masz prawo oceny.

oznacz moderatorów